Leden 2009

Simple Plan - Save you

31. ledna 2009 v 13:34 | ×XinkySajuší× |  Videa
Hä, klip jsem viděla na MTV, když jsem se nudila, ležela u telky a přepínala všechny programy. A musím říct, že jsem to vůbec nepochopila...^^ Ale nevadí... *no* Mě se to i tak celkem líbí... *yes*
Hrozně se mi líbí ten začátek, když je tam tma... Nevím proč, ale je to pěkný... O_o


Queer as Folk

31. ledna 2009 v 13:23 | ×XinkySajuší× |  Filmy
Originální název: Queer as folk
Žánr: Drama (prý)
Rok výroby: 2000
Popis: Máte rádi silné osobnosti? Postavy s vlastní, specifickou životní filosofií? Chcete vidět, jak to dopadne, když se do toho připlete kamarádství, láska nebo cokoli podobně nechutně emocionálního? Pak vás zaujme Brian a jeho příběh.
Na druhé straně je tu mladinký Justin, který se na začátku rozkoukává ve světě a snaží se v něm najít svoje místo - nejlépe po boku toho, koho miluje. Není to ani jednoduchá, ani přímočará cesta... ale formující. Postupně nám před očima roste muž, který se nebojí za sebe a svou lásku bojovat.
Líbí se vám přátelské vztahy, které jsou okořeněné troškou žárlivosti a hlubších citů? Michael je naprosto oddaný přítel, partner, syn a otec, i když je pro něj někdy obtížné všechny role zvládat.
Chtěli byste vědět, co všechno může potkat běžného člověka, který nevyčnívá z davu, netouží po dobrodružství a spoléhá na jistoty? Pak je tu pro vás Ted, účetní s břitkým vtipem.
S vážnými i nevážnými záležitostmi umí ovšem dokonale žonglovat Emmett - černý kůň celého seriálu. Milá, láskyplná osoba plná podpory a porozumění, ale zároveň člověk, který je neobyčejně silný a odvážný - ať už jde o jeho blízké, nebo zásady.
Nakonec Debbie - vždycky potřebujete mít po ruce energickou ženskou, která ty chlapy zpacifikuje. "Máma" všech našich hrdinů, neodmyslitelný element veškerého dění. A pokud jste nezažili její trička, přišli jste o spoustu vtípků.
Samozřejmě je tu ještě hodně dalších postav, které by si zasloužily pozornost, ale na ty už se budete muset sami podívat. Setkáte se i se spoustou společensky zajímavých témat - problematikou comingoutu, homofobie, adopce (nebo osvojení) dětí párem, který tvoří lidé stejného pohlaví, HIV, prostituce... prostě se vším, co život přináší. Ale hlavně vás zaujme QaF jako celek - postavy, příběh, vizuální stránka, hudba, střih. A protože je to svět barevnější než duhová vlajka, udělejte si o něm vlastní představu tím, že se podíváte na originální verzi.

Řetízkáč o83

31. ledna 2009 v 13:09 | ×XinkySajuší× |  Řetízkáče
Tvoje oblíbená květina ? : Můj Alan, ve fialovém květináči s fialovo zelenými listy na parapetu u okna…
Jaké roční období máš nejraději?: Zimu a léto.
Brečíš často?: Oh… yeah…
A kdy si brečela přesně naposledy?: Včera.
Tvoje momentální nálada? : Ani dobrá, ani špatná. Zlatý střed.
Jak bys popsala Normálního člověka?: Myslím, že normální člověk neexistuje, nebo jsem neměla šanci ho poznat. Každý má něco, co ho nedělá normálním…
Umíš si užívat podle tebe dostatečně život?: Ne, myslím, že ne. Nikdy jsem si nemyslela, že si ho dokážu užívat.
Kdyby si měla vybrat jestli si spíš veselá a otevřená nebo smutná a uzavřená...co by to bylo? : Uh, dobře… občas veselá a otevřená, podruhé zas smutná a uzavřená. Ono je to jinak… Většinou podle nálady.
Kdo má pokračovat?: Kdo chce.

Decode 2.

30. ledna 2009 v 20:05 | ×XinkySajuší×
tokio483hotel.blog.cz
Paramore-Decode acoustic...
Autor: B-kay

"Nechápu,proč mě pořád vyhazuješ?",vydechl sem tiše,vzápětí sem si však trpce skousl rty.Tohle byla opravdu hloupá otázka.A soudíc dle Billova výrazu,zřejmě nebyl natolik blbej,aby ji nepochopil."Ty se mě ptáš proč?? Opravdu chceš vědět proč?",ve tváři pomalu červenal a tepna na krku mu nebezpečně pulzovala,jak po mě křičel.Několikrát do mě dokonce strčil prstem.Já se však nevzdával."Nemůžeme na to všechno prostě zapomenout a žít tak,jako dřív?",nedokázal sem sám sobě přiznat tu porážku.
Nedokázal sem si uvědomit, že už mi nepatří. Že do jeho života vstoupila uplně jiná osoba než já a on patřil právě jí.Nemohl sem se srovnat s myšlenkou na to,jak se s ním Andreas miluje.Jak jej surově líbá a sobecky si přivlastňuje každej kousínek jeho těla...Už sem na to dýl nemohl myslet.
"Žít jako dřív ? Tím si myslel co? Že já ti budu běhat kolem zadku a ty mě budeš podvádět s každou na kterou natrafíš? ",udýchaně se opřel o ledničku a tvář ukryl v dlaních.
Možná sem to opravdu přehnal.Měl sem na to jít pomalu...jenomže sem to už prostě nevydržel.Nemůžu se dál dívat na to,jak se řítí do záhuby.Netvrdím,že se mnou byl nejšťastnějším pod sluncem, přesto se však pořád usmíval a zářil jako slunce. To,co je z něj ted´ by se dalo přirovnat k člověku beze smyslu života.Uzavřel se přede mnou do svého světa,do kterého mi nechce dovolit vstoupit. Andreas nahradil moje místo ,jak po jeho boku,tak i v jeho srdci.A je to jenom moje chyba...

The Veronicas - Hook me up *text*

30. ledna 2009 v 20:05 | ×XinkySajuší× |  Texty
I'm tired of my life
I feel so in between
I'm sick of all my friends
Girls can be so mean
I feel like throwing out
Everything I wear
Starting over new
Cause I'm not even there

Sometimes...
I wanna get away some place
But I don't want to stay too long
Sometimes
I want a brand new day
Trying to fit in where I don't belong
Hook... Hook me up
I wanna feel the rain in my hair
Hook... Hook me up
Where should we go?
I don't even care
Anywhere is good enough
Hook me up
Hook me up

I like the lights turned out
The sound of closing doors
I'm not like other girls who always feel so sure
Of everything they are
Of what they're gonna be
Sometimes I'm just a girl who's stuck inside of me
Of me

Sometimes
I want to disappear some place
But I don't want to stay too long
Sometimes
I'm feeling so alone
Trying to fit in where I don't belong
Hook... Hook me up
I wanna feel the rain in my hair
Hook... Hook me up
Where should we go?
I don't even care
Anywhere is good enough
Hook me up
Hook me up

Anywhere is good enough
Hook me up

They're going to crash and burn
I'm going to find a way
Nothing left to say

Hook... Hook me up
I wanna feel the rain in my hair
Hook... Hook me up
Where should we go?
I don't even care (I don't even care)
Hook... Hook me up
I wanna feel the rain in my hair
Hook... Hook me up
Where should we go?
I don't even care
Anywhere is good enough
Hook me up
Hook me up
Hook me up

Wieda pixels

30. ledna 2009 v 20:05 | ×XinkySajuší× |  Různě
Oh, nechce se mi dělat další záložka s názvem "pixel's", takže snad neva, že to házím sem, do míchanice. Ale tyhle jsou zase naprosto dokonale roztomilýýý... *in love* A já je sem dát musím, doufám, že tu ještě nejsou... O___o


The Veronicas - Hook me up

30. ledna 2009 v 19:11 | ×XinkySajuší× |  Videa
Oh, yeah... chtěla jsem tu dát jinou písničku, ale jelikož opět jedu jejich CD, tak to sem hodím o den dřív. Mě naprosto fascinuje, jak v každým klipu se drží za ruce, objímají se a koukají na sebe... mě to naprosto fascinuje a líbí se mi to... *yes* A tenhle klip má něco do sebe. Mě se líbí jak mají ty uniformy...^^A ty blonďatý jí sluší...


3 krát 3

30. ledna 2009 v 19:02 | ×XinkySajuší× |  Naše fotky
Oh, tak Sájín se zas jednou fotil... Tentokrát to bylo... uh, jedna fotka, ty oči, to je foceno ve škole *yes*. Tamta druhá je ze včera tuším nebo z předevčíra?O__o Teď nevím a ta nejposlednější, nejvíc retardovaná, to je z dneška. Berme to tak, že mi maličko škublo v hlavě...^^


Šipky

30. ledna 2009 v 18:56 | ×XinkySajuší× |  Různě
pixelkypixelkypixelkypixelkypixelkypixelkypixelky

Floor

30. ledna 2009 v 18:53 | ×XinkySajuší× |  Obrázky