Srpen 2009

Alánek má vodu, Alánkovi umřel další list ='(

31. srpna 2009 v 16:09 | ×XinkySajuší× |  Sajü
°°° psychická příprava na zítřek °°°

Pokusím se napsat článek zítra, až se vrátím ze školy, pokud vážně někam nepůjdu a nebo to napíšu v průběhu středy. Dneska jsem uveřejnila pár článků, vážně pár a teď si nějaký zase naházím do rozepsaných, abych tu něco měla v zásobě, jenom mě musí napadnout co. Pak se půjdu podívat asi na nějaký film, dlouho jsem nic nezkoukla a když už jsem si něco pustila, tak mě to hned přestalo bavit. Měla jsem v plánu si jít sednout nad TH Schrei 2006 tour, ale asi se na to vybodnu a radši zmrknu nějaký film, než půjdu navečer do sprchy a dneska večer půjdu do postele VÁŽNĚ brzo, abych zítra ráno nezaspala. Ani nevím, v kolik mám vstávat a-a sakra, dělá se mi vážně neskutečně blbě z představy zítřka.
Všem přeju pevný nervy v nástupu do ústavu! Někomu poprvé někomu naposledy! =P
Got a secret,
can you keep it?
Sweet this one,
you'll save!


Everybody tells {Bill/Tom}

31. srpna 2009 v 15:54 | ×XinkySajuší× |  Různě
Miluju její videa <3 Jsou vážně jedinečný, skvělý a úžasně propracovaný! A tohle video se mi líbí a chtěla jsem ho sem dát už dýl. Ještě by mě zajímalo, jak se jmenuje ta písnička, protože ta se mi po asi 50, co jsem si to pouštěla, začala neuvěřitelně líbit! ♥ Tentokrát je to Bill / Tom, a vážně krásný ♥ Myslím, že se tu takhle občas její video objeví!


By HardcoreSuperstarFF

Řetízkáč o143

31. srpna 2009 v 13:59 | ×XinkySajuší× |  Řetízkáče
1. Jak se jmenuješ? Sandra! Těší mě!*jkg*
2. Kdyby jsi si měla vybrat jméno, jako má nějaká stár, jaký by to bylo? A měla bych tou "stár" pak být jo?^^ Já nevim… asi nějakej kluk!*pokrčení rameny*
3. Jaký máš zlozvyky? Poslední dobou jsem nějaká jetá a klepu prstem do levýho tlačítka myši, do prázdnýho políčka na icq!^^
4. Oblíbený roční období? Zima, léto, jaro.
5. Spíš s plyšákama? S hodně plyšákama. Teda, mám hodně plyšáků v posteli, ale jakože bych s nimi spala, tak možná jen s Nollim teď, dřív s ovečkou a občas si narvu pod peřinu Bünečka, ale on je moc velký, takže pak mi krade peřinu!
6. Jakej je tvůj nejoblíbenější? Jako plyšák?O__o Nolli, Büneček, Sheepworld a bžíšova giraffe!
7. Tvoje nejoblíbenější sladkost? Gumový medvídci (nebo sheepwordl) a pak asi čokoláda.
8. A slaný dobrůtky? Mmm, mám ráda paprikový brambůrky, rybičky se sezamem a tyčinky.
9. Tvoje nejoblíbenější polívka? *rofl* Tak taková otázka ještě snad v řetízkáči nebyla. Mám ráda kmínovou, zeleninovou, pak zelnou na Vánoce a bramboračku bez hub!=P
10. A omáčka? Svíčková. Já nemám ráda moc omáčky.

11.Vyjmenuj tři nejoblíbenější země: Německo, Německo, Německo.
12. Vyjmenuj tři nejoblíbenější města: Berlín, Bonn a ...
13. Vyjmenuj tři nejoblíbenější zvířata: Gepard, žába a žirafa.
14. Vyjmenuj tři nejoblíbenější barvy: Černá, fialová a modrá.
15. Vyjmenuj tři nejoblíbenější pečiva: Rohlík, houska a chleba.
16. Vyjmenuj tři nejoblíbenější značky telefonu: Samsung, LG, Siemens *rofl*

17. Digitální foťák/mobil? Podle toho, na co myslíš. Jestli na fotky, tak foťák a jestli všeobecně tak mobil, ale asi myslíš foťák, co?O_o
18. Mikrovlná trouba/sporák? Mikrovlnka.
19. Vana/sprchovej kout? Vana, můžu se v ní posadit *in love*
20. Den/noc? Noc! Je jasný proč, ne?

21. Líbilo se ti to? Ale jo.. =)
22. Kdo má pokračovat? (aspoň 3 blogy): Moc nepíšu, takže moje oblíbená věta: KDO CHCE!

Krezip - Sweet goodbyes *text*

31. srpna 2009 v 13:59 | ×XinkySajuší× |  Texty
Can't sleep 'cause everything's changing
You don't want to leave things behind
Can't breath cause to many things going on going wrong in your life

Tears in your eyes
Sweet goodbyes
I know how you feel right now
Losing dreams you've come to care about
I know what you need right now
You need to come on home so I can hold you thight
Get you through the night
I'll get you trough the night

Wake up the sun's shining bright lets go out of bed into the light
Shape up we won't forget still there's lots of love left to hold thight

Sommer endet

31. srpna 2009 v 13:58 | ×XinkySajuší× |  Obrázky
Äääw, je to vážně neuvěřitelný. Už jen jeden den a máme po ptákách... *scratch* Mě začne perný rok, kdy se asi budu vážně šrotit jak omámená (a i když už teď cítím, jak se mi nechce, tak budu MUSET). Strašně moc to uteklo, já vím, že se o tom zmiňuju už po několikátý, ale je to pravda... Aniž bych se nadála, je naprostý konec volných dvou měsíců. Ještě teď si živě pamatuju, jak jsem byla na začátku prázdnin nervózní, jak jsem se těšila do Berlína. Mám pořád v hlavě ten nejlepší týden prázdnin mýho života. Jak jsem byla (a jsem) nešťastná, že musím být TADY, v Praze. Jak jsem hustila mámě, že se těším do školy a teď? Už mě to pustilo a vůbec. Nejradši bych si ještě ty prázdniny nějak prodloužila. Nechci absolvovat tenhle rok. Stane se toho tolik, že se mi z toho dělá špatně už teď a mám nervy položený v kyblíku a zas se mi chce křičet. No nic, házím sem obrázky léta - jakožto poslední obrázky léta, který se tu objeví do příštího roku *rofl*. Bůh ví, jestli mi blog do příštího roku vůbec vydrží.


Dream maker, heart breaker

30. srpna 2009 v 15:18 | ×XinkySajuší×
Nemůžu si pomoct, ale její videa jsou... dokonalý! Miluju každý její video, který ONA vytvořila. Ač už teď moc TWC nedělá, tak videa čistě o Billovi jsou skvělý a nejradši bych si je pouštěla pořád dokola a dokola! Nejdřív jsem tu to video dávat nechtěla, ale tak proč ne, že?o_O *scratch* Doufám, že s dalšími novými věcmi ohledně TH, vytvoří nový video, který zas budu stahovat jak divá a budu na něj pořád přilepená! *yes* ♥ ♥
Písnička z tohoto článku


byHardcoreSuperstarFF

Krezip - Sweet goodbyes

30. srpna 2009 v 15:17 | ×XinkySajuší× |  Videa
Zbožňuju tu písničku. Vůbec nevím, o čem se tam zpívá, jo, dobře, z části ano, díky translatu na googlovi, ale znáte to... takže bohužel nevím to úplně slovíčko od slovíčka...^^ Každopádně jsem to opět viděla u jednoho videa od Sap a jako nemůžu si to vynachválit. Přemýšlela jsem několikrát nad tím názvem, než jsem se odhodlala teda vyhledat název písničky podle toho, jak se jmenovalo video a ono mi to fakt našlo. Tu písničku tu mám něco přes týden a bez tak není den, kdybych si jí nepustila a rovnou několikrát. Takže kdo chce, pustit. Našla jsem cosi, možná to je klip, ale blog.cz mi to nějak nechce vzít (zmetek), tak házím jenom tuhle hudbu s textem...;)


We are, we are, we are rejdijou hystériáááá!

30. srpna 2009 v 12:43 | ×XinkySajuší× |  Sajü
Jsem vzhůru už asi od půl jedenáctý, do čtvrt na dvanáct jsem si jen tak libovala v posteli. Nejdřív jsem si pouštěla "Pain of love" na mobilu, pak mě to přestalo bavit, tak jsem si vzala mp3 a dala si tam "Dark of the sun" a jela jsem do vážně do těch čtvrt na dvanáct, pořád dokolečka! Já z tý písničky vážně umírám! Nejradši bych jí tu poslouchala celý dny, ale zas nechci, aby se mi ohrála a těším se; jsem zvědavá, jak to bude znít v němčině! Ale těším se. Dostalo mě to vystoupení v Kolíně. Automatisch ♥_♥ To je podle mě akustická nádhera. Doufám, že se objeví na netu i v akustický versi (ne z vystoupení). Ale většina písniček se tak časem objeví na netu, tak se těším už teď jako malá!
Brr, vůbec se mi nechce do školy - která nám začíná v úterý. Vždycky si na to jenom vzpomenu a dělá se mi blbě. Když jsem v noci šla spát, tak jsem na to chviličku myslela v posteli, když jsem hledala telefon a úplně se mi v břichu začaly dělat kotrmelce. Jsem zvědavá, jak to dopadne. Doufám, že se psychicky nezhroutím, jenom z tý školy vyjdu, ale doufám, že to tam nebude tak hrozný… *scratch* Možná o tom pak napíšu 1.9. na blog! Jestli se tu ukáže, pokud nebudu s žabkou slavit^^ Ale už pociťuju konec "léta", protože večer poslední dobou strašně mrznu a venku už od včera není zas tak pěkně, jak bylo. Naprosto mi přijde, že je venku totální zima.

Včera jsem se pobavila, vážně. Hrozně často nám dělají nějaký idioti na parkovišti před CČM smyky na silnici a mě to vždycky rozčiluje a včera? Najednou se ozval hrozný křik a rána, tak se zvednu a jdu se podívat a oni to idioti asi nestačili zabrzdit a sjely z kopce, auto docela v háji, řekla bych, co jsem viděla odtahovou službu a nevím, jestli se tam někomu něco stalo, ale bylo tu 5 policejních aut, tak jsem se totálně radovala, že o pár blbých mladých debilů na sedadle řidiče mi tu nebude opruzovat život smykama. Já to tak nenávidím. Vždycky se u toho tak rozčílím a mám chuť na ně volat policajty, ale já nikdy na policii nevolala, takže vůbec nevím, jak se to tam dělá a co se tam říká.
Jsem hrozně ráda, že se Vám líbí design. Myslím, že na něj mám hrozně dobrý ohlasy, za který jsem vážně strašně moc ráda. On je vážně takový trošku jednodušší, trošku víc, ale jak koukám, všichni mi tvrdí - v jednoduchosti je krása - takže vážně děkuju! Já ani nemyslela, že s tím budete "spokojení", protože tenhle styl barvy vážně nepatří ke mně a já si nepamatuju, že bych tu měla něco takovýho za tu dobu, co mám blog. Ale o tom už jsem tu psala!
Mám takovou hroznou chuť psát, poslední dobou je to hrozný, ale na Kleistpark si asi počkám a nic, co bych mohla psát sama se mi nechce. Takže si tu raději čtu povídky, abych zahnala chuť napsaní alespoň tím. Včera jsem tu zase přečetla celou 1.14PM od Froggy, co překládala Dania a úplně mě to zase vzalo, jako když jsem to četla prvně. Zase jsem měla nenormálně stažený hrudník a myslela jsem, že se tu rozbrečím už na začátku, ale nakonec jsem vytáhla kapesník až v posledním díle, když Bill byl v nemocnici. Vážně nádherná povídka. Já ty překlady miluju. Nejradši bych je četla pořád a jsem strašně ráda, že někdo ty povídky překládá. Nechápu ale, proč jsou skoro všechny povídky v angličtině^^ Není to fér, když mi pak je oznámeno, že ty povídky už má přečtený, protože rozumí anglicky. Ale , já se tak naučím anglicky, že si je taky budu číst sama *pyšný výraz*.

Zapálili jste svíčku včera za Michaela? O___o Já jo, pálila jsem je tu do nějakých půl třetí do rána, než jsem tu jednu naprosto vypálila, takže mám po jedný, ovocný svíčce! *fňukání*.

Pomaloučku půjdu, půjdu si namazat chleba a nebo opéct rohlík, protože už začínám mít hlad a uvařit si kafe, protože jsem ho neměla už asi tři dny ♥ Budu muset pít kafe o školním roce asi jenom o víkendu, protože kvůli kávě nebudu vstávat o půl hodiny dřív!^^ Tak si ho jdu ještě dneska a zítra užít. Zatím se mějte krásně! ;)

♥ M.J. ♥

29. srpna 2009 v 19:02 | ×XinkySajuší× |  Různě
Víc se ani vyjadřovat nemusím, nebo ne?

Hodí se jenom "Happy birthday heavenward"Design, design & design!^^

28. srpna 2009 v 22:44 | ×XinkySajuší× |  Obleček
Ahoj drobci,
Tak jsem se rozhodla, dát design už dneska. Chtěla jsem to původně na začátku září, ale už mě ty barvy opravdu nebavily a já chci tenhle! I když je vážně jednoduchý, bezbarvičkový, tak se mi líbí a líbí a líbí. Nevím, jak dlouho tu bude, možná se tu nějaký ten týden pozdrží a já ani nemám představu, kdybych ho chtěla měnit. Asi vážně až na podzim, ale to plánuju taky nějaký jednoduchý. Nejdřív jsem netušila, jestli ho sem vážně dát nebo ne, ale tak, když se mi líbí, proč ne!?
Doufám, že se Vám alespoň trošičku bude líbit a děkuju Lory, za komentář a schválení ♥