Prosinec 2009

29.12.2009 ♫

29. prosince 2009 v 13:17 | ×XinkySajuší× |  Sajü
tři dny chci napsat článeček, ale vždycky to pořád oddaluju. Jednou mi do toho vlezou Četníci, pak nemám náladu nebo čas to napsat a spousty dalších jiných věcí, a teď, když jsem konečně vylezla ze sprchy si sem narychlo sednu a něco napíšu. Pořád s mamuš hrajeme Člověče, nezlob se! jsme s tím fakt jak posedlý, ale jde to jinak?^^ Úplně jak u dědy vždycky. S tím taky hraju pořád Člobrdo, jak se tam nudíme^^ To jsme zase dostaly hračku!^^

Ale pryč od těchto hloupostí! Tohle bude nejspíš POSLEDNÍ článek, který uveřejním SAMA a nenechám to na panu blogovi, v tomto roce!^^ Mám zcela nabitý program! Možná se tu objevím na PC ještě zítra a možná na Silvestra přes den, ale rozhodně už články uveřejňovat nebudu! Dneska jdeme KONEČNĚ na Arthura do kinečka, takže se na něj těším. Ach, jeho polibek se Selénií. Jen nechápu, proč pořád říkají všichni, že je to první, když v Arthurovi 1 se s ní taky kissnul… *scratch* Záhada pro mě… ale těším se! Pak budeme muset jít koupit alespoň rohlíky, abychom měli co k snídani, protože můj brouček u mě dneska chrní s ganze Frosch Familií, takže… Co bytostně nenávidím je Silvestr. Přijde mi to jako idiotský den v roce, kdy každý člověk musí dělat JUCHUCHU a musí mít radost a přitom je to úplně o ničem. Slaví se jen to, že jsme přežili další podělaný rok?O_o Nebo tomu prostě nerozumím, ale Silvestr letos bude HOT a snad i bez pláče!^^ Děsné, poprvé budu mimo Familií, neboť jsem pozvaná pryč, s mojí holkou a její ségrou^^ Tak doufám, že to bude fajn! O=))
Kam se chystáte vy?=o*

Už bych se mohla rozhoupat a nafotit i další dary, abych si je sem hodila, ale foťák není nabitý a mě se nějak nechce ho strkat na nabíječku^^ Jsem to já ale děsně líný tvor.
Ale jednou to určitě udělám, nebo to fotnu přes mobil. Ten je napíchnutý na nabíječce pořád! To jsem si bláhově myslela, že mi baterka vydrží aspoň dva dny - yeah, vydrží, ale jen s jednou čárkouo_O Ale tak nelze se čemu divit, když napíšu 100 zpráv za den^^

Pouštím si po strašně dlouhý době Humano-ida a tak tu na to pařím, až to není možný. Stýskalo se mi po těch sonzích! I když jsem si minule pouštěla v mobilu dokolečka "Aj hejt maj lááájf!" Oh, měli by jste mě vidět! Jsem totálně vytřískaná z toho mobilu!^^ Furt na něm něco musím dělat a jak nádherně čistě to hraje… to je pro moje uši slast!^^ Ráno, asi v šest, kdy jsem čekala na zprávu ze Zahraďáků jsem se jakýmsi nedopatřením zase dostala na přehrávač a spustila se mi totálně nahlas Keriška - ENERGY a já tu úplně vyvalený oči, jak krásně to zní^^ To ten můj předešlý kšunt hrál tak, že jsem tomu pomalu nerozuměla!^^ Jsem z toho jednoduše zaplavená… co si budeme povídat, že?^^ Teď ta technologie je úplně jinde, než před třemi lety

Yeah, ještě se lehce zmíním o tom, že mám na leden zhotovený design. Veškerá Vánoční atmosféra odplula mimo mě a já už se chci tohoto Vánočního designu strašně zbavit! Ale při psaní Adventu mě zase určitě Vánoční vlna ovane, neboť to jinak ani nejde Ale design na leden je totálně jednoduchý, možná udělám ještě pár úprav, ale na to, že je to TAK JEDNODUCHÝ s tím byla piplačka, jak už dlouho ne!^^ Však já se pak rozepíšu u článečku o onom zmíněném designu!

Pomaloučku půjdu. Jsem si jistá, že jsem tu zapomněla zmínit nejmíň 10 věcí, které jsem chtěla, ale když si vzpomenu, zapíšu si to do poznámkovýho bloku a pak si to hodím k jinému článečku!
Tak se mějte krásně, užívejte prázdniny (tajně závidím těm na Slovensku, co jsou do školy až 13? Tuším!!? Alespoň na Markíze říkali, že mají prázdniny 19 dní, a to od 23^^)
Zatím se mějte tedy krásně

↑ osobně vyrobeno z gepardího zadku^^↑


24. prosinec 2009 ♥

26. prosince 2009 v 21:56 | ×XinkySajuší× |  Sajü
Ahoj bobešové!
Tak se tu hlásím s článečkem. Musím říct, že 24. prosinec byl krásný!^^ Ale nejdříve vzpomenu, že 23. jsem jela v pozdním odpoledni za mojí holkou kde jsem strávila hodinku a půl, než jsem se odebrala domů s taškami dárků!O___o Vůbec se na mě ty lidi nedívali. Ale co, nějak jsem to neřešila. Naskládala jsem si dárečky pěkně pod stromeček (nasmála jsem se u těch komentářů) a šla do spršky, kde jsem strávila pár minut a radovala se z toho, že 24. budou Vánoce. Nemohla jsem za nic na světě usnout, tak jsem usnula dosti pozdě.
Ráno jsem se probudila ovšem brzy - jak jsem předpokládala. Ve čtvrt na devět, přiletěla jsem do obýváku, že mám strašný hlad, ať mi mamka ukrojí vánočku a utíkala jsem se umýt, pořád vynervovaná z toho, že je ŠTĚDRÝ DEN. A bylo to tak, jak jsem očekávala. Dívaly jsme se s mamkou na pohádky a filmy, SMSkovala jsem s žabkou a ve čtyři jsem šla připravovat stůl, protože ten čas strašně utíkal a když jsem se pak podívala na hodiny, bylo najednou půl pátý a já pobíhala po bytě jak střevo.

Večeře byla výborná. Co si budeme povídat, polívčičku jsem měla i včera k večeři, i včera k obědu a hodlám si jí dát i dneska k obědu i večeři, protože je jednoduše JEDNA BÁSEŇ. Při "požehnání" letos mamka poprvé nebrečela a strašně mi v tu chvilku křížkování chyběla ségra, protože křížek jsme mamce dělaly vždycky na půl. Ale přežila jsem to. Pochutnala jsem si na všech třech chodech. Uh, nejradši bych si dala celý den od znova! Před půl šestou jsem už byla strašně netrpělivá nad dárkama, takže mamka usoudila, že už je i ona připravená a poslala mě - tradičně - do pokojíčku, že si prý ještě musela odskočit.

Po zazvonění zvonečku jsem letěla do obýváku, totálně nedočkavá a vrhla jsem se na ty kupy dárků, z kterých šílím ještě teď a jmenovitě každý zmíním, poněvadž si to naprosto každý zaslouží.
So…

Od mojí holky a žabí Familie:
Vločka na krk přívěsek vločky HARIBO Vánoční bonbony ponožky se žábou Mensch, ärgert dich nich! propisku: se žirafou, s tygříkem a koťátkem, který vylézají oči sprchový gel princezna sprchový gel pro NÁS *jkg* polštářek: I LOVE YOU se žirafou, a jen se žirafou velkou plyšovou žirafu a malou plyšovou žirafu žirafí PAPUUUUS (von kleiner *in love*) plyšovou žábu plyšový štěňátko žábu alá mýdlo SAFARI kapesníčky *jkg* doufám, že jsem na nic nezapomněla.
__

Od mamušky:
MOBIL *šipka dolů* obraz Berlínský zdi 100x80 cm *jkg* (bude mi vyset nad postelí asi xD) zásoby tělových a tvářových mlíček šperkovničku (takový ty úplně cikánský, co se mi děsně líbí s kamínky) prstýnek řetízek s motýlkem sněhovou vločku: blikací a svíčku 3 voňavky a tady jsem určitě na něco zapomněla ^___^

_

Od ségruš a Honzi:
HUMANO-Ida ♥ deku s TH (u které jsem se málem počůrala smíchy, neboť Bill tam má sexü růžový tričko xD) ♥ a napůl toastovač s mamkou + v lednu nebo únoru mě čeká dodatečný dar.

S dárky jsem NAPROSTO spokojená a řekla bych, že je jich až příliš, ale všechny jsou tak kouzelné, že na ně pořád koukám a vločku nechci vůbec sundat z krku.
Mobil na fotce nevypadá tak, jako ve skutečnosti a je to naprostý LUXUS a balzám pro mé oči, protože dívání se na display je jedna báseň. Je to tak čistý co se týče fotek a zvuku, až se mi z toho přetáčí panenky a obraz je naprosto galaktický. Někomu se to může zdát potrhlý, ale už jen to úsilí a všechno je naprosto ÚŽASNÝ a já ten obraz naprosto miluju.
Dárky se hodlám kochat ještě hodnou dobu…
Jaký jste měli Vánočky VY?=P

Fröhliche Weihnachten || Merry X-mas

23. prosince 2009 v 22:52 | ×XinkySajuší× |  Sajü
Tak děvčata...
Přeji nádherné Vánoce, Vánoční svátky. Pořádně se nadlábněte zítřejší večeře, užijte si den plný pohádek a krásných, Vánočních filmů. Rozbalte pořádně všechny dárky, který si taktéž vychutnejte, ale ještě víc si vychutnejte rodinný kruh...♥
Po Vánočkách zde bude report
A pak EINE NACHT ♥
PS: Já se budu těšit na Vaše reporty ♥

Řetízkáč o152

23. prosince 2009 v 12:46 | ×XinkySajuší× |  Řetízkáče
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/45.gif1) Jak se daří? - Jde to…
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/44.gif2) Kolik je hodin? - 22:33
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/43.gif3) Jaký je den? - Pátek ; ale už jen chvilka do Vánoc *dance*
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/42.gif4) Máš nakoupený dárky? - Jak se to vezme^^
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/45.gif5) Popiš svůj Štědrý den - Můj Štědrý den? Většinou vypadá vždycky stejně. Vstanu brzy ráno, jdu si umýt zuby a poslouchám, jak hraje televize z obýváku a šumí papiňák. Dojdu pozdravit mamku do kuchyně, která stojí v zástěře u plotny, zamlaskám nad nakrájenou vánočkou na talířku, na stole s hrnečkem kakaa (letos to bude káva nebo mlíko *fňukání*), mezitím, co snídám, koukám na filmy co běží v telce a zkoumám stromeček, než se přemístím najedená do obýváku, kde obdivně zkoumám cukroví a zvedá se mi nad ním žaludek, protože jsem při pečení pořád ochutnávala krémy, až se mi to hnusí a dál pozoruju televizi, až do tří do odpoledne, kdy začnu šílet, že za chvilku musíme jít připravovat jídlo. Takže skončím u mytí skleniček a připravování talířů a příborů na stůl, pomáhám mámě s jídlem a dělám ozdobu na salát, než se v pět postavíme ke stolu, samozřejmě slušně oblečený, dostanu od mamky požehnání na nový rok, medový křížek na čelo, ťukneme si skleničkou se šampusem (letos budu mít pivo, protože alkohol nemůžu ale plnižku ano xD), posadíme se, začneme jíst a já po pěti minutách kéruju do mamky, že chci vánoce, takže se hrozně nudím a čumím na rozsvícený stromeček, než se konečně mamka po půl hodině umoudří a pošle mě do pokoje, kde čekám na zvoneček (ach, jak já ty chvíle miluju) a pak přijdu do obýváku, vrhnu se po dárcích, chodím ujídat večeři, kterou jsem nesnědla a obdivně zkoumám všechno, co jsem dostala, pak se schoulím na gauč, píšu smsku mojí holce a dívám se na bednu, než mi nepadne hlava a já se odeberu do říše snů. Ale letos budu mít štědrý dny dva, tak ten druhý bude poprvé, takže nevim, jak bude probíhat xD
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/44.gif6) Co máte na večeři, ke Štědrýmu dni? - Kyselou polívku, bobalky a bramborový salát s pangasem a řízkem!^^
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/43.gif7) Co je teď tvoje nejoblíbenější písnička? - Poslouchám furt tu, co hraje žabce na MS.
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/42.gif8) Komu fandíš v SuperStar? - Již nikomu! xD Fandila jsem Benďovi!
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/45.gif9) Do jaký třídy chodíš? - 1.A xD
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/44.gif10) Popiš svůj pokoj - Malý, fialový, s dvěma postelema, Bomparem a Alanem, stolem, na kterým je pc, divná skříň, krásný křeslo, dvě nástěnky, tři poličková polička s kravinami, tiskárna, balkonový dveře a okno a dveře… joo a malý kobereček! xD
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/43.gif11) Kolik ti je let? - 16 a půl! xD
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/42.gif12) Kdy jsi naposledy dárek? - Dneska, dneska.
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/45.gif13) S kým budeš trávit Vánoce? - S mamušenkou^^
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/44.gif14) Co si k nim přeješ? - Já? Jednu krásnou noc a mobil! xD
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/43.gif15) Popiš svojí třídu - Ježiš kriste, 32 lidí, pár lavic, špinavá tabule, křivá podlaha, vtipný umyvadlo, dva odpadkový koše, věšáky na bundy a modrý kachličky kolem umyvadla! xD
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/42.gif16) Poslední písnička, kterou sji slyšela v mp3? - Joo, to bylo to… *scratch* Jay-z ft. A. Key - Empire state of mind! xD
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/45.gif17) Nejoblíbenější elektronika? - Handy, Handy, Handy a pak PC!^^
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/44.gif18) Nejoblíbenější zvíře? - Gepard!!!
http://i214.photobucket.com/albums/cc105/24168/egobox/vf/resources/favicons/43.gif19) Kolik je hodin? - 22:48 ! *yes*
18.12.2009

Christmas Time:

23. prosince 2009 v 12:46 | ×XinkySajuší× |  Obrázky
Krása, krása, krása!
Jednoduše jsou ty obrázky nádherný a hotovo! Miluju tyhle Vánoční obrázky a všechno... musím si brzo vybrat už nějakou fotku, kterou bych uveřejnila na svojí tapetě PC a mobilu^^
The snow's coming down
I'm watching it fall
Lots of people around22.12.2009 || Nur zwei Tage ||

22. prosince 2009 v 0:32 | ×XinkySajuší× |  Sajü
Dobrý, opět pozdní večer / ráno pěkně přeji!
Původně jsem tu OPĚT nechtěla být, vlastně jsem tu skoro celý den nebyla, jen jsem tu zase byla omrknout vždycky jen pár stránek a zase jsem letěla pryč, ale teď se mi nechce jít do postele! Vůbec nejsem kupodivu unavená, tak nevím, čím to je, zda-li tím, jak jsem byla dneska v tom mrazu nebo tím, že jsem měla dvě sklenky bezbublinkové coca coly. Jednoduše se mi nechce, tak si tu ještě chvilku posedím.

Viděla jsem poprvé MENTALISTU a nejspíš se na to budu dívat častěji. To mě velice bavilo toto!^^ I když ze mě máma byla lehce na cvrčka, neboť jsem jí do toho v jednom kuse žvanila. Zvláštní, že mám vždycky potřebu povídat při věcech, na který se máma hrozně soustředí, že to vypadá jako hrozná provokace a přitom to provokace není.
Stihla jsem si dneska dokonce udělat půl hodinovou "bjůty kůru", jak to nazvala máma, protože jsem strávila PŮL HODINY v koupelně, což je u mě veliký rekord o_O Nikdy jsem si asi nedělala tolik věcí, jako dneska. Od vlasů až po obličej. Šílené, šílené! Sice mě to vůbec nebavilo, ale musela jsem, když už jsem donutila mámu, aby mi koupila tu předraženou vodičku, která má výrobní hodnotu dvaceti korun.
A ještě jsem stihla jít s mamuškou nakoupit, dnes jsme měli vskutku malý nákup, ale byl to nákup^^
Lidé, zbývají už JEN 2 DNY! Úplně z nás umírám. Vůbec nevadí, že ségře je 23 a Honzovi 26 a chovají se hůř, než . Ten furt šmejdí po skříních a ptá se ségry, jakej má pro něj největší dárek a ségra to bere radši přese mě a snaží se ze mě vypáčit, co má pro ní Honzín za dárky. Ale já se nedám obměkčit a budu pěkně tichounká a nikdo ze mě nic nedostane. Jen ať ty dva dny vydrží. A 25. asi nasedneme do Golfíčku a pojedeme seznámit naše rodiny. Dobře po dvou letech už by asi bylo načase, aby se maminy poznaly. Já už do rodiny H. vtažená rok a půl, jen mamina furt nic!^^ Uvidíme, uvidíme.

Už včera jsem se chtěla zmínit, že nějakým lidem, v pátým patře, na rohu, visí zajíc za nohy z balkonu. Je sice mrtvý, ale ten pohled je fakt děsnej. Kdykoli jdu do kuchyně a vidím ho i přes tu záclonu, tak mám husí kůži. To je fakt nechutný toto. Chudák, musí z něj být úplný led. A jsem vzorná a T-O-P-Í-M-! Je to neuvěřitelný, ale je to tak!^^ Letos poprvé skutečně v POKOJI topím. Sice ledva tady dýchám a dneska jsem se probudila s rýmičkou, ale není mi taková zima na nohy. A v noci jsem se vzbudila, protože jsem prostě při tom nemohla dýchat a vypla si ho. Byla jsem tak ochotná a vstala jsem.

Okay, poletím asi do postele. Nemám už nějak náladu tady být a když nebudu moci usnout, pustím si zase Love actually! Těšte se děcka z Vánoc, jsou jen jednou do roka

Edit - A zapomněla jsem se zmínit, že jsem dala dohromady větu, která je snad i dobře anglicky a nepoužila jsem slovník!!! Já od jakživa věděla, že angličtina nebude mou silnou stránkou!^^ -
I LOVE THEIR SEX!

A wonderful dream of joy and fun for everyone

Už jen 3 dny! *jkg*

21. prosince 2009 v 9:24 | ×XinkySajuší× |  Sajü
Sice jsem měla už PC dávno vypnutý, ale když už jsem si udělala půl litrový hrnek čaje, tak se mi tu jen tak nechtělo sedět na posteli a koukat do blba. Což jsem dneska už absolvovala. Seděla jsem si skoro třičtvrtě hodiny v křesle, točila jsem se dokolečka a čuměla do blba, vážně jak idiot. Ale vůbec jsem nevěděla, co mám samou nudou dělat. Takže si při mém krátkém psaní budu vychutnávat jahodo-banánový čaj a pak konečně půjdu do postele.

Celý den jsem polehávala u TV, kde naprosto NIC nedávali, takže jsem téměř usínala a lítala mezi PC, kde jsem si četla nově přidaný díly povídek. Musím říct, že Janul i Kett mě dneska dožraly, protože to utnuly při tak zajímavých částech. Hrůza tohle. Nevím, co to je za oblibu autorů *no* Ale dávali dopoledne na Nově můj oblíbený film s Whoopi Goldberg, takže si ho nesmím zítra dát sem na blog!^^ Už to mám připravený ve wordu *pyšný výraz*

SuperStar bych nejradši nekomentovala. Neviděla jsem jí celou, přišla jsem ve chvíli, kdy Chodúr dozpívával Elvise, a úplně mě naštvali. Nepřijde mi, že by měl Chodúr tolik příznivců, jako Miro. Je to stupidní se o tom bavit, ale když už jsem u toho, proč se tu nerozepsat i o tomhle. Nejradši bych nahlásila, že to je podvod. Je fakt, že jsem v divadle Chodúroj fandila, asi do třetího finálového kola, než mi začal lézt na nervy. Naprosto vysoký ego, myslí si, že je král worldu a každý si z něj může ukáknout. Nerozumim tomu! *no* Ještě vůbec nic nedokázal a už byl objev roku? No mě to jednoduše mozek nebere!

{upito půl hrnečku čaje}

Všimli jste si, jak nádherný je, když venku sněží?O_o U nás, tady, sněží vážně POŘÁD a mě to POŘÁD fascinuje. Stojím pořád u balkonu a sleduju to, protože tady je to z mýho pokoje líp vidět, jako z kuchyně. Působí to na mě tak kouzelně, tak Vánočně. Myslím, že kdyby letos nepadal sníh, tak pro mě tyhle Vánoce nebudou úplný a jak jsem řekla, já vážně doufám, že sníh bude i na Štědrý den, že bude sněžit. I když o tom poněkud pochybuju, stejně pořád doufám. Už TAK dlouho nebyly Vánoce bílý, tak proč by nemohly být letos?

Představa, že o prázdninách teď, budu muset psát hrozně moc PEKU, neboť jsem se na to několikrát vyprdla a úkol tý čarodejnici nedonesla, mě děsí. Vůbec se mi do toho nechce, ale klávesa alt+V to jistí…^^ Pak se po Silvestru budu muset mrknout nějak alespoň na pár předmětů, protože se mi to dozajista vykouří z hlavy, jak se znám. Ale alespoň mám prakticky 3 týdny klidu od školy! Krása tohle…

Lidi… tak moc bych chtěla jet do Berlína. TEĎ. Já vím, že jsem se tu o tom už několikrát zmiňovala, ale tak strašně se mi tam chce! Projít se po zasněženým Potsdameru, s kávou od Starbucks, pozorovat kopulku z Holocaustu a všechno všecičko! I kdybych měla venku mrznout, tak bych si nejradši vyrazila na velkou spatzier po Berlíně! =( Jak smutný… ani bych si nemusela NIC kupovat! Proč mi to nemůže být dopřáno?

A pořád přemýšlím nad tím, jak může být ten pán, co prodává před CČM vyzpytej, když spí v autě a ještě v takový zimě, proboha!!!O_o To bych se na nějaký prodávání stromečku vyprdla!

{dálší kus upitý - hlava téměř padlá na klávesnici}

Rozhodla jsem se, že půjdu do postele! Čaje mi zbývá už jen trošku a z toho neuvěřitelně palčivého světla mě už bolí hlava a oči, takže si zalezu pěkně do ledový peřiny a pokusím se usnout, i když mě určitě zase bude rozptylovat to tikání hodin, který jsem skoro včera v noci vyhodila z balkonu, jak mě to rušilo od usnutí.
Takže přeju krásný sny

Edit - vůbec nerozumim tomu, proč se to sem dalo až dneska ráno, když jsem se s tím patlala do dvanácti do večerea!!!:-@

4. Adventní neděle

20. prosince 2009 v 18:47 | ×XinkySajuší× |  Sajü
A je to tu... poslední advent!
Jak já se na tento den těšila, neboť vím, že zbývají jen čtyři krátké dny do Vánoc, u kterých doufám, že utečou rychle! To čekání a těšení se na Vánoce je ještě horší, než před čtyřmi týdny
Advent - jakožto ta krásná povídka, je zrovna ve fázi krásného psaní, kdy se dostáváme k jedné zapeklité a důležité věci, i když je tam teprve třetí advent, ale přesto to uteče jako voda a dostaneme se k zálusku a k jadérku celého příběhu. Jsem ráda za to, jak pozitivní to má ohlasy i od takových autorů, kteří píší nezkonale dobře!
DĚKUJEME!

Užijte si poslední adventní zapálení svíčky
"Christmas is all around me"

Nejkrásnější ♥ ^^

19. prosince 2009 v 14:36 | ×XinkySajuší× |  ObrázkyThirty Seconds To Mars | This is war ♫

19. prosince 2009 v 14:36 | ×XinkySajuší× |  Interpreti
Musím uznat, že to je zase krásná změna, poslouchat něco jinýho než Tokio Hotel, jejichž písničky musím teď kratší dobu nepouštět, protože se mi začínají ohrávat a to není dobrý, po tak krátký době! Ale k věci… tohle CD je NAPROSTO dokonalý! Vůbec jsem ho nemohla sehnat, ale moje prsty si ho našly a je u mě. Tohle CD se jim totálně povedlo^^ Naprosto mě dostává a strašně se mi líbí! Ještě, že jsem našla to : 'This is war', jinak bych se nedoposlouchala tak skvělého CD. Budu tajně závidět lidem, kteří se na jejich koncert 18.3 (?) dostaví!

 1. 100 Suns
 2. Alibi
 3. Closer to the Edge
 4. Escape
 5. Hurricane
 6. Kings and Queens
 7. L490
 8. Night of the Hunter
 9. Search and Destroy
 10. Stranger in a Strange
 11. This is war
 12. Vox Populi