Duben 2011

3o. apríl 2011

30. dubna 2011 v 22:36 | °Sajü° |  Sajü
Nádherný sobotní večer vám přeji ^^
Jelikož za sebou máme první den z víkendu a přede mnou je neskutečně náročná neděla, kdy se budu muset učit a učit a učit, k tomu všemu ještě náročnější týden plný učení a učení a učení, rozhodla jsem se, že napíšu článek alespoň teď, když nemám co dělat O:)

Celý týden se budu muset učit zbožíznalství, které jsem prosím už zapomněla, ale což o to, přibylo nám k těm 5 tématům další 3, takže mám co dělat. V pondělí píšeme čtvrtletku z matiky, zkoušení z psychologie a test z fyziky, kterou silně nechápu a ještě silněji jí nezvládám. Na tu trojku bych test napsat mohla. Budu doufat, že budou lehké otázky. Z matiky ani takový strach nemám. Zítra nad tím prosedím raději celé odpoledne, abych si to zopakovala ;-) [potřebuji jedničku, protože dostanu od mýho štěňátka dárek ]. Změnil se nám lehce rozvrh hodin, až do konce roku, díky zpropadeným maturitám. Sice bude v pondělí spát o tu hodinu víc, ale za to nebudeme končit ve 13:00 ale až ve 13:50. Vůbec se mi to nelíbí! :-// Vlastně nám nikomu.

Zuby mě silně bolí. Připadá mi, že mi celá pravá tvář jenom hoří, ale já ne a ne si zajít k té pitomé zubařce. Nemáte někdo kontakt na dobrou, levnou zubařku v Praze? :( Nechci dnes večer zemřít na tu tupou bolest ^^ Když se mi vyhýbají všechny chřipky a angíny, přijdou zuby a venkovní rýma, kdy jsem schopná brečet z toho všeho pilu, který venku poletuje. Počasí nám nijak a je čím dál tím ošklivěji. Neustále přemýšlím nad tím, jakou knížku si pořídit, abych zaháněla volný čas, když nemám co dělat a pořád mě nic nenapadá. Děvčata, nějaké rady?O__o Ocenila bych je a dostanete další virtuální čokoládu O:)))

Školní rok se nám plně blíží ke konci, přede mnou je nástup do třetího ročníku, z čehož začínám být někde v hloubi svého těla nervózní, neboť nastanou další a další změny, přesto se na ten okamžik, kdy budu v ruce držet vysvědčení těším. Hlavně na ty dva měsíce prázdnin, které nás čekají. Zní to zvláštně, ale tak neskutečně mě lidi ve třídě vytáčejí. Jednou jsem schopná s nimi normálně mluvit a druhý den by mi vyhovovalo, kdybych v té třídě byla sama. Jeden napodobuje neustále Rytmuse - čímž si chce dokázat nevím co :-///, druhý neustále škemrá o jídlo, třetí neustále funí a očumuje cokoli s Luckou děláme *tired* Našlo by se na každého něco a já mám vždycky chuť, si omlátit hlavu o lavici, abych se udržela v klidu^^ Mám to těžký život geparda. Ale pochválím se - při cestě do školy, ze školy, neustále mám v ruce česko-německý slovník a učím se nová a nová slovíčka ^^ Můj jazyk potřebuje pořádný očistec a já se musím a především potřebuji zdokonalit s každým nadcházejícím dnem. Mé plány na letní dny jsou jasné.

Doufám, že se máte krásně, užíváte si poslední aprílový den, nikdo vás neupálí na hranici [i přestože já tohle neuznávám, tento den nechápu a neřeším]. Přeji každé dobrou noc a držím palce všem, kteří v těchto následujících dnech budou maturovat.

21. - 25.4.2o11 bei gepard ^__^

25. dubna 2011 v 18:45 | °Sajü° |  Sajü
Prázdniny utekly nesmírně rychle a aniž bych se nadála, zítra už mě zase čeká škola. Je to šílený. Představa těch 3 dnů ve škole mě naprosto mučí a je mi z toho na zvracení, na stranu druhou si říkám, že už těch pár týdnů tam vydržím. Uteče to na 100% rychleji, než by jsme čekali. O tom není pochyb. Jak jsem psala, moje prázdniny byly nabitý a i díky tomu, je mám tak rychle za sebou.

Ve čtvrtek jsme měly jít konečně na 'HOPA' do kina. Odcestovala jsem až na druhý pokus ve 14:00, s jistotou, že první autobus nestíhám. Díky bohu to jelo chvilku potom, co jsem přiběhla na zastávku. Slunko šajnilo jak divé, takže to přidávalo na pěkné jarní atmosféře, ovšem praní vaků na matrace nám jaksi znemožnilo dorazit do Letňan v pravý čas, kde jako jediné kino v celé Praze dávají 'HOPA' v normální čas. K tomu všemu po cestě z GC byla bouračka, kde jsme stály několik minut na křižovatce :-/ Alespoň jsme se tedy prošly po obchoďáku, zašly jsme si na nezdravou večeři do Pana Kingu, kde se brčkům říká hadice a LONG CHICK se smaží, vaří a peče^^ Při jídle jsme se domluvily, že na GC přespím a do kina půjdeme do Hostivaře v pátek *yes*. Na večer jsme tedy sjely ještě ke mně pro věci, poté nakoupit něco do LIDLA [měla jsem tak šílenou chuť na ananas, takže jsme koupily v konzervě, ale myslíte, že jsem ho měla?O__o !!!]. Večer jsme strávily u televize, bohužel spaní tam bylo pro mě smrtný. Budila jsem se co hodinu, převalovala jsem se, všechno mě svědilo a bolelo. Znáte ten pocit, kdy si vsugerujete svědivost celého těla a pak díky takové hlouposti nemůže spát?:-/ Naprosto to nesnáším. Takže jsem byla vzhůru díky neustávajícím ránám z chodby již v 7:15. Dívala jsem se po 150 letech na 'Snídani s Novou' a přepínala jsem kanály, jestli nedávají pohádky, než jsem se umoudřila a v 9:00 jsem šla budit spící slečnu do pokoje *ďábelský úšklebek*.

Nakonec jsme šly do toho kina ve 12 [kdo sakra chodí do kina v takový hloupý čas?]. Náš sál číslo 1. byl prosím rezervován jen pro nás. 'HOP' byl naprosto sladký, i přestože jsem na začátku usnula asi na minutu, ale veškeré další pokusy byly zdevastovány šťoucháním a nadáváním mi, abych nespala. Na GC jsem rychle pobrala věci a vyrazila jsem domů, neboť jsme musely s mámou ještě na velký nákup do Dresdnu.

A sobota byla geil. Musela jsem vstávat v sedm, abych udělala toasty [které se stejně večer vyhodily :-$] a vyrazila jsem na ČSMR, kde jsme měly být v 9. Cestou do Dresdnu jsem se dozvěděla, že se tam setkám s mým panem štěňátkem v centru odpoledne, takže jsem byla nedočkavá. Jako první jsme sjeli do 'Elbe Parku' kde jsme obešly krámy, zašly nakoupit do Kauflandu - již několikrát jsem se na blogu zmínila, že Německý Kaufland se nedá srovnávat s tím Českým. V podstatě žádný krám tam se nedá srovnat s tím tady. Věste, že mít kamion, okamžitě tam jedu a vykoupím všechno Ty vody, Süßigkeiten… einfach alles ^^ Samozřejmě v mojí Kaufland tašce nechyběl Mr. Tom [foto níže], Prinz a M's'M [Mimochodem… vzpomínáte si, kdysi se u nás prodávala zmrzlina kaktus - taková ta výborná, ovocná. Minulý rok jsem po ní vyhlásila pátrání, ovšem žádná odezva a MY si jí alespoň v Dresdnu vychutnaly s pořádným chuťovým orgasmem ♥. Jak je možné, že zruší vždycky to nejlepší?:-///]. Zjistili jsme, že tam se Velikonoce prožívají ve velikém, každý měl v košíku alespoň 2 zajíčky od Lindt a my obdržely velikonoční, čokoládový vajíčky od Velikonočního zajíčka ^^ Odpoledne jsme se přesunuly tramvají do centra, kde u KARSTAD čekal můj pan Hündchen mit sein' Familie. Zašli jsme do 'Müllera', kde jsem se těšila na propisky se zvířecími hlavami, bohužel neměli, tak jsem pokoupila alespoň nejvoňavější sprchové gely na světě, po kterých se neosypávám ^__^ Jsem já to šťastný člověk. Sedli jsme si k fontáně, kde jsme se najedli, zašli jsme si koupit Starbucks, který mi poprvé v životě nechutnal. Nemohla jsem ho ani usrkávat, jakou jsem na něj neměla chuť a bohužel asi půlku jsem nechala stát na popelnici pro Drážďanský bezdomovce. I když jako pro pravého Čecha to bylo neúnosné ^^ Byli jsme si sednout ještě na chvíli ke KARSTAD, kde jsme si povídali, než jsme šli do nějaký Galerie na WC usw. Udělali jsme malý velký shooting na břehu Elbeho [fotky dodám, až se mi dostaví do rukou] a zbytek jsme pobyli u Frauky. Jinak se dále neudálo nic zajímavého. V Dresdnu v obchodech nebylo skoro nic, "Hele Pepo" pomalu na každém rohu, až jsem se styděla za naše České obyvatelstvo a těším se do Berlína, který mě čeká v létě.

Dále jsem se dozvěděla, že premiéra 2. části HP 7. dílu je v den mých narozenin 14.7. takže umíte si představit, jaké nadšení jsem projevovalo. Nemůžu se toho už teď dočkat, i když mi je zároveň líto, že už se nebudu moct na co těšit. Každopádně kdykoli půjde v televizi, rozhodně to bude v mém pozorovacím plánu

V podstatě se jinak nic nového neděje. Pořád je to samé dokola a trápit se něčím, nad vším se pozastavovat nebo přemýšlet, to už je .doufám. za mnou. Pondělní večer se nám blíží, na školu se dívat nehodlám, stejně v diáři nemám zapsaného nic podstatného, takže to nechávám být a uvidíme, co mi přinese zítřek. Mimochodem jsem dostala k Velikonocům od mojí žubrienky naprosto kouzelnou ovečku a od nich obou fusekle se žábami a opicí. [skutečnost, že si na moje extra ponožky budu muset vytvořit větší místo ve skříni přehlížím!^^ Jednou vám svojí sbírku vyfotím O:)].

Tak doufám, že se máte krásně. Taky doufám, že svátky jste si užily podle svých představ, děvčatům děkuji za komentáře ten, kdo přečetl celý tenhle článek + sjel pohledem těch pár fotografií, má u mě jednu virtuální čokoládu, poněvadž je to článek na stránku a půl ve Wordu ^___^ Přeji příjemný večer všem a především to LTCH, kde se teprve bude koledovat O:)))

Můj Dresden styl ^__^ [ano, nové tenisky. A další z mých několika úchylek
- focení nových bot + plameňácká taška z Berlína 2009 ^^]

Frauka s lampou:

dalších pár MÝCH fotek pod perexem ;-)

Osterferien *__*

20. dubna 2011 v 18:38 | °Sajü° |  Sajü
Středeční odpoledne jsem měla trávit sice příjemněji, ale nakonec se přesunulo na zítra, takže proč nesednout k počítači, když mě nebaví být v jiné místnosti našeho bytu a nenapsat alespoň krátký článek, že? Dva dny strávené ve škole utekly nadmíru rychle. Včera jsem neustále hučela do holek, že už jen dva dny a máme před sebou pět dní volna a aniž bych se nadála, dnešní den se blíží taktéž ke konči a první prázdninový den je tady. Ve škole jsem přežila první hodinu PEK a tím bylo zpečetěno, že přežiju dalších 5 hodin. Test z ekonomiky dopadl na 3 a témata, jenž jsme psaly z AJ, mám za 1, takže s blaženým úsměvem jsem šla ze školy, když mi oznámila profesorka, že se blížím k jedničce i z angličtiny ^^ Skutečně, kdyby mi někdo před třemi lety řekl, že se budu ve škole snažit o tak dobré známky, normálně bych se tomu člověku vysmála do očí a s nechápavým kroucením hlavy bych opustila místnost :D

K minulému týdnu se nemá cenu vracet. Přeci jen už je půlka týdne nového a skutečně se v podstatě ani nic nedělo. Ve škole jsem chyběla od půlky týdne a jen teď v neděli jsem si zašla na "Die Happy" do RETRA. Sice jsme se obávaly, že to bude trapas, neboť jsme žádné písně neznaly (možná tak tedy nějakou tu starší a já jednu novou), taky jsem se bála, že nás tam bude 5, ale trapas byl zažehnán. Koncert jsem si užila (my si užily) nadmíru, club byl plný a hoši byli naprosto super. Thorstenova čeština je úplně sladká ^^ "Sedm a deset" [což mělo být prosím sedmdesát ^^] a Ralfova věta: "Dáš mi pusinku?" byla naprosto geil Jörgen hrál krásně na bubny i s Tajfunem a kdyby tu měli zas někdy koncert, tak bych šla nejspíš znovu :-* A to se mi tam tolik nechtělo :-o Bohužel jsem neměla u sebe foťák, neboť se mi za a) nechtěly vyndávat fotky, b) nabíjet ho :) Kamery ovšem pobíhaly všude okolo, což mě stresovalo, takže doufám, že nikde nebudu [já vím, žabí, musím být v utajení :( :D *jkg*]

Když nám nevyšel Berlín o Velikonočních prázdninách, vyjíždíme v sobotu směrem do Drážďan, kde se zdržíme na jeden den *yes*. Vím, že to není Berlín, ale moje "" je spokojené i s tímhle [což znamená, že v pátek budu muset proces s foťákem udělat určitě, neboť hodlám fotit :-o ]. Zítra frčíme na 'HOPA' do kina, kam jsme se měly vypravit už dneska. V pátek plánuji velký pokojový úklid, neboť to vypadá jako po výbuchu prachové bomby a už se v tom nedá pomalu ani dýchat - kor ne takovému silnému alergikovi, jakým jsem já. A v neděli by jsme měly jet my k sestře a nebo oni k nám, takže v podstatě mám na prázdniny dostatečné množství plánu. Další týden už to bude pilnější, budou mě čekat písemky, 6. května 100 bodů ze ZBOŽÍ a nějaký ten den čtvrtletka z matiky. Jsem tak ráda, že začínají maturity a polovina našich učitelů budou u toho ^__^

Jak jinak plánujete trávit prázdniny vy? :-*

Jarní - tedy již téměř letní - počasí nám dokonale přeje, až se mi to přestává líbit. Asi jsem si až moc navykla na zimu, chození v bundě a teď mi přijde šílený, že ráno vycházím s bundou a odpoledne jí tahám v ruce. To je to, co na tomhle počasí nemám ráda :-/ 4°C ráno a pak 22°C odpoledne :-/ Kdo to má pak vydržet, že? Krom toho na mě začíná silným způsobem působit pil, poletující z těch rostlin a šeříku, pčikám jak blázen [a vězte, že moje pčikání o hlasitosti několika silných decibelů je v tiché třídě trapným] a pálení očí se snažím taktéž zbavit ^^

Poběžím si oloupat pomeranč a dát si sprchu, na kterou se těším celý den. Pan štěňátko se mi stejně nevěnuje, protože má práci v kraťáskách na zahradě a obšťastňovat svojí[to je meruňka, kdyby to nešlo poznat :D] svojí životní lásku ^^ Tak se mějte děvčata famfárově, vychutnávejte si volno i toho svítícího Oskara venku a zahoďte stresy ve škole za hlavu, alespoň na pár dní :-*

was s. will - I.

11. dubna 2011 v 17:37 | °Sajü° |  Sajü
Ve skutečnosti jsem si připadala jako extrémní blázen, když jsem nad tím seděla do jedné do ráno, i přestože mě dnes čekala škola plná 'hry a zábavy'. Ve směs je tu první várka - tedy aprílová várka - co mi chodí po mysli, nad čím přemýšlím a dumám. O čem tajně v posteli, při svitu lamp z ulice sním... ;-)

*více perex*

hoffnung ♥

8. dubna 2011 v 18:26 | °Sajü° |  Sajü
Poslední dobou jsem ze všeho nanejvýš otrávená. Naprosto nic mě nebaví, na nic nemám náladu. Nemám náladu se usmívat, i přestože venku všechno začíná kvést a Oskar svítí o sto šest. Chodím spát neobyčejně brzo, protože nemám chuť být o nějakou hodinu déle vzhůru. V hlavě mám nepřetržitý tok myšlenek, jenž nejde zastavit a mě se v něm prolíná tolik věcí, tolik otázek. Znovu se dostavuje ten hloupý pocit melancholie, který nemám tolik ráda.

Taky máte někdy pocit, chuť a touhu vrátit čas zpátky? Udělat nějaké věci jinak? Nebo mít alespoň stroj času, který by vás přenesl do doby, do které akutně potřebujete?

Připadám si jako mimozemšťan mezi všemi lidmi v mém okolí. Přijde mi, že teď v těchto několika pár dnech mi dokáže skutečně rozumět jen moje postel a peřina, do které se tak ráda zachumlávám. Všechno kolem mě mi přijde černý, ani šedý ani bílý, čistě černý. Názory lidí se totálně odlišují od těch mých a když mám radost, že s někým sdílím stejný názor, že věci snad vidí stejně jako já, je to najednou za pár dní totální opak. Jakoby totálně přetočí to, co mi řekl a nezajímá ho, že já jsem tady, že si ty věci, které říká pamatuji a pak ano, mám chuť to vyčítat, jelikož se mi nelíbí tak rychlé měnění názorů. Vadí mi, když mi někdo do očí tvrdí cosi a pak dělá úplně něco jiného a ještě se s tím přede mnou snad chlubí? O_o Moje myšlenky se pak odebírají směrem, zda-li jsem ten blázen já nebo člověk oproti mě. Už mě to celé tolik unavuje a nemám sílu být pořád navrchu a poukazovat na to, že já všechno zvládnu, že mě nic nevadí a že mě takové věci nezasahují. *kroucení hlavou*

Víte, kdysi jsem při takových stavech psala, že bych se zavřela do nějaké bubliny, ve které bych byla sama, nic bych neslyšela a okolní svět nevnímala. Teď, právě v tuhle chvilku, mám chuť udělat to samé. Být v nějaké veliké bublině, kde by se rozléhalo jen tiché This is the Last Time a já se se zavřenými víčky nechávala unášet uklidňujícím pocitem. Bohužel to není možné a tak jen budu vyčkávat, až venku zaleze slunko, vykoukne ven měsíc a můj pokoj bude zabořený v černotě. Pustím si do uší tiché This is the Last Time a zachumlaná do peřiny budu přemítat všechny svoje memorien, které mám v hlavě a kterých se nemůžu zbavit. Je toho tolik, co bych potřebovala říct, dát ze sebe ven a ten jeden důležitý člověk, kterému bych se chtěla svěřit se svými pocity, nechat se obejmout, nebo alespoň číst jeho písmenka, tady není, přehlíží snad každou zprávu, kterou se zoufalým pohledem odesílám na jisté číslo, zpětná doručenka dojde, ale reakce nepřijde žádná.

Když vezmu věci kolem a kolem, lidé se nemění a některé osobnosti zůstávají neustále stejné. Každý z nás si prochází nějakým svým těžkým trápením, využíváním lidí a dalším špatným pocitem.

Snad se máte alespoň vy lépe než se daří mě a já budu vyčkávat od Kaylee pěknou, Berlínskou fotku ♥

Edit: Má nálada se přehoupla nad bod mrazu a já se dokonce i usmívám ^^

die beste...

7. dubna 2011 v 18:24 | °Sajü° |  Citáty
Štěstí je mozaika složená z nepatrných malých radostí.
Životu není třeba hledět do tváře. Stačí ho jen cítit.
Smrt je jen začátek, ale až té druhé kapitoly.
Je lépe se opotřebovat, než zrezivět.
Člověk je omyl přírody.
Fantazie, to není představovat si, co věci nejsou, ale udělat něco, co by mohly být.
Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje.
Štěstí leží okolo nás. Je třeba ho jen zvednout.
Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst.
Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!
Nenávidět je mnohdy větší rozkoš než milovat.
Koho Bůh chce zničit, toho nejprve šíleným učiní.
Někdy je vhodnou odpovědí pro realitu zešílet.
Teprve, když zdravý onemocní, uvědomí si, co měl.
Úspěch stoupne do hlavy tomu, kdo v ní má prázdno.
Humor je, když se navzdory všemu smějeme.
Všichni berou ohled na čas, jen čas na nikoho.
Štěstí je jako sklo: jak snadno se rozbije!
Můj Drahý Pane, jeďte jakoukoli cestou, nemůžete se splést. Celý tento stát je jeden ohromný blázinec.
My nejsme tíž, když nutí přirozenost sklíčená i ducha s tělem trpět.
Někdy je vhodnou odpovědí pro realitu zešílet. ♥
Neexistuje cesta ke štěstí, protože štěstí je cesta.
Šílení, v případě nutnosti, nejsou bez svých osobních kouzel.
Nenávist oplácejte láskou, nikoliv pomstou.
Konec ne vždy znamená, že všechno končí. Někdy je totiž teprve začátkem ...

"Sie ist mein Berlin city girl" ♪

4. dubna 2011 v 18:24 | °Sajü° |  Sajü

Hallo Tiere!

Říkala jsem si už ve čtvrtek, že bych něco mohla napsat, ale jelikož se ve středu všechno změnilo, musela jsem uklízet už ve čtvrtek a poslední, na co jsem měla pomyšlení bylo psát článek. Ale stýskalo se mi po tom, tak toho využiju teď. Celý víkend jsem byla zaneprázdněná a mimo počítač a mobil ;-) Přivítali jsme konečně jaro, i přestože zrovna dneska to na jarní počasí a svítící sluníčko nevypadá, poněvadž prší jak blázen, minulý týden bylo naprosto překrásně a o víkendu ani nemluvě.

V pátek mě vyzvedla ta má zvěř u Ludmily (což je prosím kostel), jeli jsme nakoupit a potom domů a protože to vypadalo na moc pěkný den a bylo teplo, vyrazili jsme na procházku k O2 aréně, abychom obtáhli nápis, jenže to nevyšlo, protože tam bylo až moc lidí, takže jsme se aspoň prošli kolem kanceláří, zašli jsme do Lidlu, usadili jsme se na našich židlích na Jihu a užívali si to slunko, přestože to vypadalo na déšť. Cestou domů se mi utrhla opice, ale unesla jsem to ^__^ Večer jsme strávili u televize, měli jsme toasty - což je naše typiSch jídlo :D A samozřejmě jsme si povídali s mámou.

Sobota byla už náročnější. Vstali jsme celkem brzy, kolem čtvrté jsme se šli projít dolů k vodě, kde jsme to zakotvili na kopečku, protože bylo neuvěřitelné vedro ^^ Ale užívala jsem si to a bylo to vážně příjemný, až na to, že jsme načerpali naprosto ČM vzduch, po kterém jsme jako omámení :D Museli jsme se vrátit před sedmou domů, udělali jsme toasty (opět), rychle se najedli, dva vzali s sebou a jeli jsme na Rychtu, protože od půl desátý byli travesty Což bylo naprosto perfektní ^__^ Naše soukromá rodinná videa by stála za shlédnutí, ale bohužel nemám povoleno to vůbec nikde uveřejnit :D

Dnes po 2 dnech ve škole se to celkem dalo přežít, až na fyziku, které nerozumím ani trošku a při matice na slovní úlohy koukám jak blázen, když po nás chce vědět, kolik měla paní K. štěňat, jestliže měla ¾ štěněte :-o :D Začínám se v té matice znovu ztrácet a ani nechci myslet na to, jak příští týden napíšu písemku na slovní úlohy a přespříští týden čtvrtletku. Snad se to nějak zvládne ;-) Ale pochválím se i tady: dostala jsem za 1 ze zkoušení z Obchodního provozu - "Nákup a příjem zboží" *dance* Byla jsem na sebe pyšnější ještě víc, když řekla, že by si měli brát všichni příklad z mého sešitu, neboť "takhle by měl vypadal vzorný student" :D Ve skutečnosti mě ta škola už nebaví a odpočítávám, jak dlouho ještě do té školy budu muset chodit, než nastanou dvou měsíční prázdniny. Vypočítaly jsme s Luckou, že nám zbývá 11 dní praxe, 48 dní školy a máme druhý ročník za sebou. Sice je neuvěřitelné, že půjdeme do třeťáku a pomalu se nám bude blížit konec, ale představa, že z té školy už půjdu pryč, je naprosto krásná :)

Dnes už se nemůžu dočkat osmé hodiny večer a pana Rytmuse s jeho VYPICHOL, co začala používat i Frau H. ^^ Jsem na to tak šíleným způsobem alergická a nechápu, jak někdo toho člověka může vůbec poslouchat. Po slyšení jeho nejnovějšího hitu, který má v názvu jisté sprosté slovo, už naprosto nic nechápu O__o I přestože je tenhle ročník tak o ničem, jsem pohlcená i já, zatraceně :-o

Doufám, že jste měli alespoň z části krásný víkend jako já, ale jelikož jsem byla u Vás, děvčata, vím, že některé z vás se vůbec špatně neměly :D Snad se tu brzy znovu ukážu s nějakým novým artiklem, když je pořád tak žádaný i přes zprávu se žádankou v 1:45 :-* [mimochodem mi udělalo radost, že se tolik těšíš :-*].

Mějte se zatím krásně a užívejte si posledních pár hodin z dnešního dne.

Btw - Jedno veliké poděkování je pro Kaylee za okomentování reportů z Berlína :-* Potěšilo mě, že sis to vůbec přečetla, i když to bylo tak neuvěřitelně dlouhý :D ♥

Btw II. - meine bäbü? :-* ISch werde diSch sehr vermissen!:-* ISch hoff, dass alles gut ist *jkg* Pěknou oslavu v LTCH přeji *give_heart*

Mc Café - ještě z minulého týdne : já vím, jsem moc moc opožděná :D

Mein Schülerkalender ^^
Edit - Tele slovenský, ten lak není můj :D Ale i tak jsem ráda, že se ti takhle líbí :-*

Alles Gute ♥

3. dubna 2011 v 20:04 | °Sajü° |  Sajü
Nic víc, ani nic míň k tomu říkat nemusím ^^ Bohužel jejich narozeniny nemůžu slavit s nimi, ale i tak - Alles beste, kleines bäbüSchen