Gepards Bilderflut ^-^

31. prosince 2011 v 2:25 | °Sajü° |  Bilder Leben
Článek s Vánočními fotkami jsme měla v plánu již týden před Vánoci, kdy jsem se dívala v televizi na první díl Sám doma - na můj nejoblíbenější, Vánoční film^^ Fotky se mi postupně začaly v telefonu hromadit a na Štědrý den, kdy jsem si v hlavě přemítala článek na blog, který jsem sepsala o dva dny později, jsem pěkně dokumentovala veškeré věci, které mi přišly pod ruku, abych měla z čeho vybírat. A že fotek bylo požehnaně^.^ Nakonec jsem z té hromady fotek vybrala jen pár, těch nejlepší a pochlubím se s nimi i na svém blogu. U dárkového, Vánočního článku o tom, co jsem všechno dostala, jsem zapomněla zmínit, že jsem od Lucky dostala Vánoční orchidej, plyšovou želvu Želvu a pěstování bazalky od Tescomy - po necelém týdnu, co jsem zasadila semínka mi vyklíčila malá bazalka a já jsem z toho tak nadšená, že by jeden nevěřil:D Samozřejmě si to dokumentuji a určitě to vytasím na blogu někdy, pokud mi bídně nezhyne!:D [což by u mě nebylo nic neobvyklého, když si uvědomím, jak dopadl v mé péči můj milovaný Alan].

Snad se fotky budou líbit a užíváte si poslední zbytky dobrodružných prázdnin :-*
S.

Neexistuje nic lepšího, než páteční předvánoční večer strávit koukáním na nejlepší Vánoční film všech dob; mít na stole Adventní věnec a chodit neustále dokola fotit na stromeček nejkrásnější ozdobu, která se tam mohla vyskytnout; ujídat maminčino cukroví a těšit se každé ráno po dobu Vánoc na měkkou, výbornou vánočku s teplým kakaem; jen tak ležet na gauči, sledovat, jak světélka na stromečku tancují a rozbalovat si pod ním dárky; dostat hodinky, nad kterými téměř každý den slintáte a říkáte nenápadně mamince, že by se mi líbily, i když vás naprosto deprimuje, že to ignoruje a přitom je má již dávno koupené; říkat si, jak je ta svíčka pěkná a nebýt schopná jí zapálit; a na závěr to nejlepší: existuje něco lepšího, než dostávat tak roztomilé dárky, které jsou pro někoho blbostmi, ale pro vás těmi nejcennějšími věcmi? Prosím... nový přírustek na moji magnotovou lednici ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veassë Veassë | Web | 31. prosince 2011 v 12:13 | Reagovat

Jsem první, jsem první! ♥

I já Tobě přeju Sajü všechno nejlepší do novýho roku.. ! Ať, jak říkáš, bude GALANTICKEJ! :D)))

Ach jo, pořád se musím smát výrazu "plyšovou želvu Želvu". :D Já jsem na tom s pěstováním kytek docela podobně, je o pěkná bída, se mnou. :D Sám doma, nejlepší a nejúžasnější vánoční film a já ho letos neviděla. :/ Máte krásný stromeček a někdo parádní papučky z IKEY!:))

2 xoxo_Lady xoxo_Lady | E-mail | Web | 1. ledna 2012 v 20:58 | Reagovat

Pěkný večer, zlato!:-* Doufám, že jsi si užila Silvestra dosyta a není ti tak špatně jako mě!:D
Fotky jsou krásné, potěšily mne, jelikož jsem se alespoň na těch pár sekund mohla vrátit ke Štědrému dni. Ach, jak šíleně to uteklo! Ani se mi nechce věřit!
Pobavila jsi mě s tím svým teď už bohužel uhynulým Alanem. Je mi úplně jasné, že jméno jsi nevybrala jen tak namátkou!:D Takhle se pozná správný fanatik Borůvek!:-* :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama