Jahr 2o11 ist vorbei

31. prosince 2011 v 12:31 | °Sajü° |  Sajü
Aniž bychom se nadáli, Vánoce pominuli a nám přichází konec roku 2011. Upřímně? Myslím, že jsem se už zmiňovala v nějakých článcích několikrát, ale je to, jakoby končil rok 2o1o před týdnem a já znovu sedím a přemýšlím nad tím, co se všechno za uplynulý rok stalo a co vlastně přijde v roce následujícím?O_o U několika děvčat na blogu jsem četla, ještě před měsícem, že pro ně byl rok dvatisícejedenáct jeden z těch nejlepších a já to nechápala, protože mě tak úžasný nepřišel. Nestalo se v něm nic závratného, nic se nezměnilo a všechno je stejně všední, jako v roce předtím a v roce ještě před tím! ^.^ Stalo se znovu několik desítek katastrof, nad kterými jsme vrtěli hlavami a rok dvatisícedvanáct se od toho nijak dle mého úsudku, nebude lišit :-$ Jediné, co vidím na roce 2o11 pozitivním je - úspěšné ukončení druhého ročníku SOU, čímž jsem si udělala jistý postup do ročníku třetího a byla/jsem o krok blíž k maturitě; dostala jsem se do stádia dospělosti dle občanského průkazu; v létě jsem byla po třetí v Berlíně, v mém milovaném městě; nastoupila jsem do třetího ročníku, který už tak pozitivní nevnímám a spíše je to pro mě katastrofický příběh; díky škole jsem se dostala na podzim do, již zmíněného, milovaného Berlína po čtvrté, kde jsem si SNAD zlepšila za těch pět dní svou němčinu; dostala jsem k Vánocům krásný dárek - coby několik dní v Berlíně a Vánoce jsem strávila s mou rodinou, bez toho, aby má maminka měla zlomenou nohu nebo problémy se zády *klepání třikrát na dřevo*.

V ničem jiném úspěšnost letošního roku nevidím a vcelku se těším na rok nadcházející, přestože na něj nejsou házena žádná pozitiva, ale kdo ví? My si řídíme život a jaký si ho uděláme, takový ho budeme mít. Prioritou v tomto roce je samozřejmě dokončit třetí ročník a mít jistý postup do čtvrtého ročníku, kde budu půl kroku od dokončení střední školy [ne, skutečně se netajím tím, že celé navštěvování školy je pro mě katastrofa a šílím jen z té představy oné budovy. Nemám potřebu si tu hrát na to, jak mě škola baví nebo jak úžasně na tom jsem s prospěchem - drama, drama, drama…^___^ ]. Další prioritou při tom všem je, nechat si konečně udělat tetování a donutit k tomu i mého BFíka, protože tu ponožku skutečně potřebuji *jokingly* a především zůstat nad věcí.

Dočetla jsem před několika dny jednu z nejlepších knih, které jsem měla možnost číst a i když jsem z toho stále zmatená a má hlava je z toho ve fantastické zmatenosti, naučila jsem se spoustě věcem, snažím se dívat na věci jinak, s větším nadhledem a snažím se odstranit veškerý svůj strach z těch věcí, ze kterých mám od dětství panickou hrůzu, protože ty věci nakonec nebudou tak zlé, jak je vidím já **. Přeji si, aby mi tenhle nadhled vydržel po celou dobu roku nového, kdy se konečná jednička změní na druhé číslo v pořadí a to na číslo 2, na které si budu zvykat ještě hodně dlouho!

Snad i vy máte nějaké své priority a i když o nich nevím, držím vám palce, aby se vám vyplnily, aby jste si je udrželi a zabojovali jste za !;-)

Tak tedy:
PS: Prosinec je měsíc, kdy bylo za celý rok zveřejněno nejvíce článků - třináct prosím!^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 weili weili | Web | 31. prosince 2011 v 20:47 | Reagovat

každý to asi určitě musí cítit jinak, třeba mě rok 2011 přišel jako ten nejlepší rok mého života. ovšem kdo ví, co bude za rok, za 5 let :)
a do hááje, tolikrát v Berlíně O.o já snad začnu žárlit :D

přeju ti jen to nejlepší a nejkrásnější do nového roku, ať se ti všechna ta tajná i netajná přání vyplní a užij si silvestra! :))*

2 Týnka Týnka | Web | 31. prosince 2011 v 23:07 | Reagovat

ten modrej kulíšek?♥ to je ňuňůůů:*
Jinak zlato, omlouvám se, že jsem neodepsala na Vánoční sms, ale nejde mi mobil:( čekám do ledna na nový...
Tímto Ti přeju ten nejkrásnější rok 2012 a doufám, že se brzy uvidíme!!♥ :-*

3 Mishell Mishell | Web | 1. ledna 2012 v 14:00 | Reagovat

šťastný nový rok, drahoušku :*****

4 xoxo_Lady xoxo_Lady | E-mail | Web | 1. ledna 2012 v 21:14 | Reagovat

Už jsem ti to psala do komentáře "o patro níž", ale i tak ještě tady: doufám, že jsi si včerejšek užila a slavila s lidmi, na kterých ti záleží.;)
To tvé shrnutí roku 2011, a vlastně celý tenhle článek se mi nehorázně líbí!:-* Četla jsem ho třikrát, prosím pěkně!:D
Souhlasím s tebou, že tento rok nebyl nijak výjimečný, naopak bych řekla, že byl tím nejhorším za všech těch mých šestnáct let. Nestalo se nic závratného, z čeho bych byla šťastná jako blecha, takové depkoidní období jsem ještě neměla a snad mi zbývá jen doufat, že tenhle rok bude lepší. I když - ono se říká, jak po Nový rok, tak po celý rok (toho se hrozím od té chvíle, co jsem se dnes "ráno" dostala do postele!)
S těmi katastrofami taky souhlasím, řekla bych, že jich ještě přibude a my se máme na co těšit! Až mě zase mrazí při tom čekání na nejhorší!
Dostalo mě, jak jsi krásně popisovala své návštěvy Berlína. Pěkně od jedné až po tu poslední.:-) Jsem ráda za tebe, že jsi se tam mohla podívat, jde vidět, že tě to město dělá šťastnou - a my víme proč!;)
Budu ti držet palečky, ať se ti povede prolézt i do čtvrťáku a podle svých představ i odmaturovat - budu ti držet palečky, takže to určitě zmákneš!;)
Potěšilo mě, že jsi k tomu "výčtu" ještě i přidala tu fantasticky matoucí knihu.:-* Vážně je to to nejlepší, co jsem kdy četla jsem ráda, že u tebe to je stejně.;) Jak píšeš, některé věci a situace si dokážeš "vysvětlit", brát je s nadhledem, věřit, že takhle to mělo být, protože tvá osobnost taková prostě je a to jen tak nezměníš. A že ti pomáhá od tvých strachů - za to jsem vážně moc ráda a sdílím s tebou ten fantastický pocit, jelikož u mne to tak není a já poslední dny nedělám nic jiného, než že se pořád otáčím za sebe, špicuji uši při každém šustnutí, mám pořád blbý pocit a už z toho doslova šílím. Ale zítra jedu na intr a tam to přejde - nevím, proč mám v tomhle domě takový strach! Však ti zítra napíšu mailíka, dnes už bych to nedala, jelikož bych se bála ještě více.;) Ale nemůžu se dočkat až si ten tvůj znovu přečtu a odepíšu ti!:-* :-* Miluju tvé dlouhé zprávy!:-*

Budu pomalu končit, takže ti ještě jednou popřeju úspěšný rok 2012!:-*

5 B-kay :) B-kay :) | Web | 2. ledna 2012 v 18:18 | Reagovat

Tobě taky krásný Nový rok telí, aby si byla už jenom šťastná a hlavně zdravá, aby ti v Novém roce nic nechybělo a pořád ses jenom usmívala  :* :). A mimochodem, nemůžu si pomoct, ale opět luxusní fotečky :). Musím ti říct, že máš nesmírně roztomilou modrou čepičku ♥

6 Veassë Veassë | Web | 3. ledna 2012 v 16:09 | Reagovat

Mám na to stejný názor, kdyby se rok hodnotil jenom podle toho, kolik jsem navštívila koncertů a měst, byl by to pro mě absolutní propadák.. ale vidíš, není, žiju a troufám si žít i spokojeně. :) Píšeš: "nemyslím si, že rok 2012 bude v něčem lepší" - doufám, že budeš mile překvapená; ale, jak jinak, než, že máš pravdu.. lepší je od ničeho nic nečekat a potom se nechat příjemně překvapit, než zažívat zklamání. Hele, já si to s tím notebookem taky dřív říkala, ale teď už jsem si na něj tak zvykla, že nemám vůbec potřebu na stolní počítač chodit, dokonce jsem ho vystěhovala i z pokoje, abych si rovnou udělala místo na stole a tak je teď u bráchy a využívá ho zbytek rodiny. :)
________
Ach jo, Sajü, já snad nikdy nepochopím, jak to máš s tou školou (SOU / obchodka - SOŠ), ale už se o to ani radši snažit nebudu, na místě je ale pogratulovat a vyjádřit závist, že už ti zbývají jen dva roky do maturity, zatímco já se za dva roky budu potit na tvém místě jakožto "druhák". Já osobně nějaký velký cit k Berlínu nechovám, ale úplně jsi mi připomněla, že jsem zapomněla zmínit Anglii.. jsem tak hloupá, jak jsem jenom mohla! Musím to tam honem rychle dopsat. :) Hlavně, že jsem napsala jako o nějaký velký události o notebooku, ale Anglii vypustím. :D Díky, Sajü a samozřejmě Ti to přeju. Kdybych se tak já někdy ještě podívala do Londýna (to je spolu s Misanem v Itálii zase moje srdcová záležitost) byla bych štěstím bez sebe, natož, kdyby to bylo ještě ve 2012! ) Kam chceš tetování? Já bych šíleně chtěla nějaký slovo, nebo malou hvězdičku na zápěstí nebo zevnitř na prst, aby to nebylo na první pohled patrný, ale aby tam bylo. :)  I já přeju, aby ti nadhled vydržel, není prostě nad to, být nad věcí. :)

7 BAARRCCAA BAARRCCAA | Web | 7. ledna 2012 v 18:23 | Reagovat

jeee, bobe:**
Já si myslím, že školu zvládneš na sto procentíček. Je to děs, vím, ale myslím, že to bude oukej. Jsi šikula a vždycky si s čímkoliv poradíš s nadhledem. Je jedno, s jakými výsledky, na to se nikdo neptá! A nemůžeme mít všichni jedničky, že jo:) já měla milion čtyřek z takových těch nechutností jako je matika a chemie a bla bla.. a nikdo si na to dneska už ani vezpomene. Hlavně, že jsem uspěla v tom, co mám ráda. A to je hlavní, že jo:* tak buď pyšná na svou super němčinku, na to, že jsi úžasný člověk a na nějakou školu se vybodni:* Stresík je stresík, ale až to překonáš, budeš na sebe určo moc hrdá:) a já ti pekelně fandím!♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama