Duben 2013

23/4/2013

23. dubna 2013 v 21:43 | °Sajü° |  Sajü
Konečně se i mě podařilo usednout na chvilku k notebooku (ano, rozhodla jsem se pro jméno Sebastian ) a napsat alespoň krátký článek!^^ V poslední době je tady po takových článcích ticho - vlastně mám pocit, že to tak není jen u mě, ale u mnoha jiných blogerek. A je zvláštní, potom projíždět mé oblíbené blogy, které kypěly návštěvností a najednou - NIC. Pár komentářů a ticho. Nevím, že se tady to blogování tolik nechytá, po chvilku to všechny přestane bavit a zahodí celý blogový, virtuální svět. Když to vezmu kolem a kolem, myslím, že na zahraničních blozích je to skutečně o něčem jiném :)

Mám před sebou posledních pár dní školy, a upřímně říkám, že leč jsem tento týden chtěla dochodit POCTIVĚ a vzorně, s úsměvem na rtech, po dvou dnech jsme se s Luckou rozhodly, že to zabalíme a ukážeme se ve škole až 29., tedy v pondělí a myslím, že to bylo jen správné rozhodnutí!^^ Vzhledem k tomu, že se u mě chystá velká akce, o které se snad na blogu brzy dozvíte, věnuji si ještě středu poněkud volným dnem od učení , kdy si budu zařizovat potřebné věci, a skutečně se začnu šrotit až ve čtvrtek!^^ (beztak to už teď vidím dosti bídně a v neděli budu bědovat, že já blbá jsem se neučila!O_o). Mám neskutečnou radost z toho úchvatného, jarního počasí, které venku panuje a přestávám věřit předpovědím počasí, jelikož když píší, že má být zataženo, až deštivo a z 25°C se má ochladit na 13°C, tudíž se vybavím do školy mým milovaným jarním svetrem, tak to tak vlastně ani není a já se pak pařím. Vlastně je škoda, že zimu vystřídalo léto, protože jaro, to skutečné jaro, kdy mám sennou rýmu, všechno kvete, můžu nosit svetříky a užívat si vůni trávy, letos postrádám. Po té neutichající, půlroční zimě, jsem se na něj skutečně těšila a ono - nic. Nepřišlo^^ Ale vlastně pořád lepší, než nadávat a klepat kosu v zimním kabátu ;)

Při zamýšlení se nad tím, že už budu ve škole s těmi lidmi jen dvakrát, mi přejíždí mráz po zádech a já nevím, zda se mám usmívat nebo zatlačovat slzy. V hlavě mi okamžitě naskakuje Honzovo - "Co já bez vás budu dělat? Vždyť jste půlka mýho života!" a musím se pousmát nad tím, jaký skok jsme spolu všichni prožili!^^ Přišli jsme jako písklata, vystřídalo se v naší třídě dohromady přes 50 lidí, sblížili jsme se natolik, že se mezi sebou nestydíme bavit o nejintimnějších věcech a najednou se tohle všechno má skončit O_o Nejhorší na tom však je, že přijdu o ten poklad, největší poklad, který mi celá SOUO mohla dát. O ní. Fakt, že se už nebudeme každé ráno scházet nahoře u Paula, smát se celé hodiny, polemizovat nad lidmi ve třídě nebo se hádat v metru, protože má jedna z nás blbý den - je zvláštní. Zůstane ve mně takový kousek čehosi prázdného.

Mám v hlavě tolik nápadů na články a vůbec nejsem schopná, je zrealizovat. Nevím, zda se k nim vlastně někdy ještě dokopu, ale pokud ano, nejspíš si je jen předpřipravím na léto^^ Jsem poslední dobou líná, co se týče blogu, i ;)
Já se pomalu odeberu užívat si úterní večer, k seriálu, který s maminou hltáme a snad i VY se máte všichni fajn ;)
Bis gleich
S.

Im Moment ^^

11. dubna 2013 v 19:31 | °Sajü° |  Bilder Leben
Myslím, že dlouhého rozepisování by bylo zbytečné. Mé všední dny jsou zcela, ale skutečně ZCELA obyčejné a v tomto období normální - večer kňourám, ráno brečím a přes den se třesu!^^ Neustálý pocit, že maturitu, která mi začíná příští týden nezvládnu a modlím se, aby už bylo po všem, konec května, já si mohla oddychnout, všechno zahodit za hlavu a JEN si užívat!^.^ Myslím, že pokud se mi to podaří, budu vděčná za každou vteřinu, kterou prospím! *jokingly* Potřebuju to jako sůl už teď!:-) Občas mám chuť vše rozmlátit a trápím se nad myšlenkou, že zase něco ztrácím, a tím něčím jsou oni. Tak rychle ten čas zase utekl a já si pořád nejsem schopná uvědomit, že ten čas "bezstarotný" už je vcelku pryč. Nebo už kráčí za dveře. Snad se alespoň VY máte dobře, přestanu si stěžovat a vy se můžete pokochat mým TOPem mezi TOPY Doufám, že mraky na nebi nás brzy opustí úplně a slunko nebude zářit jen večer, ale tak přes den, abych mohla vytáhnout můj milovaný, červený svetr.

Mějte se krásně a užívejte si NEmaturitních dní!:-*

Wie sagst du: "Alles wird gut" - Ruhe in Frieden!
A připravujeme se na maturitu!;-)
Ich möchte nur positiv sein! ^.^

Summer wishlist 2013 ツ

5. dubna 2013 v 16:49 | °Sajü° |  Sajü
Přestože za okny to zatím vůbec nevypadá jarně, natož letně, neodpustím si, zabloudit myšlenkami k letním dnům, které si hodlám užívat!^^ Jelikož jsem svůj "jarní wishlist" téměř vyčerpala, můžu si s klidem vytvořit wishlist na léto a doufám, že se mi podaří z něho ukořistit co nejvíc věcí!:-P Jelikož mám poslední dobou valnou zásobu oblečení a opravdu znovu nemůžu vyházet půlku šatníku a už vůbec ne, dávat si věci do skříně k mamince, musím se v nakupování oblečení krotit!^^ Téměř neustále fňukám po nějakých náušnicích, přestože doma jich mám nespočet (a už se těším, až v těch slunných dnech vytáhnu konečně své peříčkové ) a tak se musím krotit i při tomto sortimentu. Mojí největší touhou na léto jsou plátěné boty (jelikož tyrkysové, které vlastním z loňska, se nehodí úplně ke všemu :-X) a hlavně - hodně kosmetiky. A také ní začnu:

10. dubna se v našich DM drogériích (jsem nesmírnou fanynkou už nějakou tu dobu a výrobky od značky "Balea" upřednostňuju přede všemi ) objeví nová letní kolekce, na kterou se neuvěřitelně těším. Uvidím, zda pokoupím i všechny druhy "Bodylotion" nebo se rozhodnu podle vůně, ale rozhodně Mangový sprej bude v mojí hrsti, aniž bych si k němu musela přičichnout. Už teď cítím tu dokonale nezaměnitelnou vůni po celé koupelně a těším se na to, až to koupíme - doufám, že má rýma ustoupí a já to opravdu budu moci čichat!:D
Každý "Bodylotion" je podle popisu na německých stránkách DMka dobrý pro něco jiného, což bude podle mě hrát také dost velkou a zásadní roli. Neuvěřitelně mě totiž láká, abychom se nechali unést těmi ovocně svěžími vůněmi na místa ráje světa!

Může to být mírně ujeté, ale i v tomto zvláštním "wishlistu" nebude chybět kosmetika! :-X Jak jsem psala, jsem na takové věcičky ujetá a Niveu krém s Bránou? Sakra! To prostě MUSÍM mít! ^.^ I kdybych si jí měla objednat domů, poštou! *jokingly* Mezi botami je těžké rozhodování, neboť si jsou obřím konkurentem! :-/ A nakonec možná pořídím oba páry!:D Kdo ví…

Hawaii Pineapple Dusche 25,- ✘
Brazil Mango Dusche 25.- ✘
Tenisky (New Yorker) 249,- ✘
Balerínky (místo jedněch tenisek ;)) 249,- ✘