Říjen 2013

Little Mix - DNA album

12. října 2013 v 21:14 | °Sajü° |  Interpreti

Dostala jsem typ na poslechnutí pár písniček, a mě se jednoduše nelíbily. Odmítala jsem to poslouchat, a nelíbil se mi Perrin hlas :) O víkendu mi to jednoduše nedalo a já si stáhla jejich první CD, které jsem si musela poslechnout dvakrát a propadla jsem jeho kouzlu! :) Vlastně bych řekla, že se mi na onom albu líbí písničky všechny, ale jsou takové, které často přepnu, a můžu je poslouchat jen když mám skutečně náladu. Perrin hlas se mi líbí jen občas, zato miluju hlas Jade Naprosto nádhernej a to CD se mi trefilo naprosto do momentálního vkusu. Strýček Simon Cowell tvrdí, že tahle skupina bude slavnější než Spice Girls. Pokud o téhle skupině nic nevíte, můžu prozradit jen to, že v roce 2012 vyhrály X-Factor jako první skupina za celou dobu vysílá X-Factoru ve Velké Británii. Z čehož vyplývá, že se jedná o Britky. Perrie (blond) je snoubenka Zayna z 1D a ... jo, jsou dobře švihlý a to se mi líbí :D
Jejich hudba je podle mě naprosto perfektní a musí chytit každého :-o Jinak to totiž nechápu. Už jsem teď zvědavá na album "Salut", které vyjde 8.11.

VÖ: 3.9.2012
Tracks: 12, Deluxe Edition - 15

1. Wings ()
2. DNA ()
3. Change Your Life ()
4. Always be together ()
5. Stereo Soldier ()
6. Pretend It's OK
7. Turn Your Face ()
8. We Are Who We Are (♥♥♥ - umírám z toho textu!)
9. How Ya Doin?
10. Red Planet
11. Going Nowhere ()
12. Madhouse
13. Love Drunk
14. Make You Believe ()
15. Case Closed ()


Pläne 2014

9. října 2013 v 21:14 | °Sajü° |  Sajü
Nestíhám. Nestačím. Je toho prostě hodně a já nemám vůbec čas na blog, a když už si ho udělám, tak píšu především na blog o Au-Pair, kde to taky poněkud vázne a vlastně po těch letech mi to už nepřináší to, co kdysi. Přesto se k článkům na blog vždycky hrozně ráda vracím! ^^ Užívám si to psaní a je to pro mě neskutečné uvolnění. Lituji, po těch měsících, že jsem Au-Pair deník nespojila jednoduše s deníkem tady :) Bylo by to asi mnohem jednoduší a efektivnější :) Ale teď už je to stejně jedno.
Září toho přineslo spoustu a já už teď plánuji rok 2014. Čeká mě v něm spoustu nových zážitků a okamžiků, na které se neuvěřitelně moc těším! :) Plánuji dopředu, přesto první záchytný bod, na který se neskutečně těším je cesta na Vánoce domů, do Prahy! :) Snad to bude úžasně strávený čas v kruhu s rodinou a přáteli, které uvidím některé po dlouhé, hodně dlouhé době a nemůžu se toho dočkat. UŽ JEN DVA MĚSÍCE ♥

Aby to tu nebylo tak prázdné, nachystala jsem si soupisku věcí, které mám v plánu v příštím roce a které se URČITĚ stanou ;)

Doufám, že se tedy máte skvěle a užíváte si všední, nevšední podzimové dny! :)
Mit Liebe S.

• Silvester párty v Hannoveru
• Hamburg
• Tattoo #3
• Koncert One Direction 6/6/2014 v Londýně a ano, je to WEMBLEY! ^,^