Starbucks Coffee - list

7. listopadu 2013 v 10:20 | °Sajü° |  Bilder Leben

V mém "dosažení cílů" bylo, ochutnat 10 různých nápojů od Starbucks a já jsem ráda, že se mi to povedlo. Ochutnala jsem ve Starbucks hodně nápojů a když jsem si jednou o víkendu řekla, že bych si mohla sestavit seznam, vcelku mě to překvapilo. Zabloudila jsem na německé stránky, projela a napsala všechny kávy, a příchutě, jež jsem ochutnala a vznikl z toho celkem pěkný seznam ;) Kdybych si to ale spočítala, tak by mě asi odvezli první záchrankou :D Takže se jde na to! :)

Seznam 101 cílů
Mé nejoblíbenější


Klasika = Caffé latté s příchutí karamelu, kokosu, vanilky, mandle (která je podle mě úplně příšerná!), mix karamel+oříšek (to je typ, který nám dal pracující ve Starbucksu. Kdo miluje vánoční toffee nut latte (♥), tak si může u pokladny poprosit o ten mix a chutná to téměř stejně, i když na Vánoční originál to nemá!), pepermintové latte, perníkové latte.

Iced Coffe Latte - pepermint a klasika.

Mocha - White Chocolate (♥) , Chocolate (♥) a Cranberry White Chocolate Mocha (na ledový čokoládový se těším neskutečně, protože čokoládové mocha je jednou z mých oblíbených káv).

Cappuccino - karamel, čokoláda

Caramel Macchiato + Iced Caramel Macchiato (♥)

Chocolate - Premium, karamel, Hazelnut (♥)

Frappuccino - Caramel Frappuccino, Cookie Crumble, Chocolate Frappuccino, Soja Strawberries Creama Frappuccino

Ovocné čaje - Malina a rybíz Frappuccino, Mango Tea Frappuccino

Refresha - Very Berry Hibicus with real blackberries, Cool Lime with real lime (♥♥)

Ještě pořád tam mám ale zálusk na spoustu káv a nápojů, které bych chtěla vyzkoušet, ochutnat, různé příchutě a jsem na to neskutečně zvědavá!^^

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama