Prosinec 2013

Year 2013

31. prosince 2013 v 14:23 | °Sajü° |  Sajü
Můj život se rychlostí blesku změnil. Převrátil a v určitých směrech změnil mě samotnou. V lednu jsem se stále ještě poflakovala a začala si vybavovat papíry pro můj život v Německu. V únoru jsem měla nejlepší maturitní ples všech dob ♥ V březnu jsem podepsala smlouvu s mou GastFamilii. V dubnu jsem se pouho pouze učila. V květnu jsem odmaturovala na perfektní známky, rozloučila se s lidmi, které mám ráda a opustila svou rodinu i přátelé, abych mohla začít žít jinak. Vyplatilo se. Momentálně najíždím na osmí měsíc a ani trošku tomu nemůžu uvěřit.

Tímhle bych chtěla poděkovat všem, kteří prošli mým životem v roce 2013, všem těm, kteří mě dělali šťastnou, dokázali mě rozesmát a všem, kteří mi ublížili, protože mě posunuli znovu o jeden stupínek výš! :)

Snad nadcházející rok bude plný zážitků a bude stejně plodný, jako rok 2013 :)


Revolverheld - Immer in Bewegung {album}

10. prosince 2013 v 23:19 | °Sajü° |  Interpreti

Letošní podzim byl, jakoby se roztrhl pytel s cédečky ♥ Nemohla jsem se dočkat, až tohle CD uslyším od prvního okamžiku, kdy jsem se dozvěděla, že nahrávají čtvrté studiové album! ♥ A nezklamali! Je fakt, že předchozí CD mě vzalo úplně celé u tohoto se mi AŽ tak nelíbí čtyři písničky, které si sice poslechnu, ale nevracím se k nim. Každopádně je to pořád jejich styl, i když trošku jiný! :) Ale myslím, že se prostě jen posunuli vpřed. Miluju Johannesův hlas, který mě i po osmi letech, co je poslouchám, neskutečně uklidňuje a každému doporučuju si to CD alespoň jednou poslechnout :))

VÖ: 20.9.2013
Track: 12

1. Immer in Bewegung
2. Das kann uns keiner nehmen
3. Bands deiner Jugend
4. Ich lass für dich das Licht an
5. Neu anfangen
6. Sommer in Schweden
7. Lass uns gehen
8. Wir schmeißen unsere Herzen ins Feuer
9. Deine Nähe tut mir weh
10. Aufhören mich zu verlieren
11. Hinter der Elbe New York
12. Worte, die bleiben

Shopping post :)

4. prosince 2013 v 15:02 | °Sajü° |  Bilder Leben
Článek jsem chtěla napsat několikrát, ale nikdy jsem neměla dost dobrou příležitost a tak se do toho vrhám teď! O:) Za posledních pár měsíců jsem si toho pro sebe vážně tolik nekoupila, a když ano, jednalo se o poměrně drahé věci - parfém, džíny... O:) Jelikož jsem nakupovala Vánoční dárky, utratila jsem majlant za rodinu a přátelé a sobě jsem si udělala radost až dnes, kdy jsem byla ve městě s Jennifer, Johannou a sousedkou! O:) Jako vždy jsme se rozešly a moje první kroky byly do Primarku. Měli tam toho tentokrát tolik, že bych vykoupila snad úplně vše, ale držela jsem se zkrátka! :-o Koupila jsem si pouze:

Postříbřené naušnice, jelikož mám poslední dobou všechny doplňky zlaté! :-/ (2€)

Nejlepší fusekla pro největšího fusakomaniaka ♥ (3,50€)

A když jsem již zaplatila své dary pro přátelé, objevila jsem TOHLE! Toto dílo musím okomentovat poněkud zdlouhavěji, jelikož jsem unešená! V mém Vánočním wishlistu byla "Paletka očních stínů v tělových barvách" a doufám, že mi to již Ježíšek nekoupil, protože tohle jsem tam za 5€ nemohla nechat. Uvidíme, jaká to bude kvalita, ale nechám se překvapit. Očními stíny jsem unešená, jelikož je to přesně můj typ, který používám. Od bílé po zlatou. Neumím používat stíny ve fialové, růžové nebo modré barvě a mám pocit, že se taková barva stínů ke mě ani nehodí :-o Tužku na oči vážně používat neumím, ale chci se to naučit a snad se mi to bude dařit s videi na YouTube :D Řasenkou jsem více než unešená. Je příjemně malá a štěteček má naprosto obrovský, takže krásně zkroutí řasy! O_o Asi jsem si našla svou nejoblíbenější řasenku :-o Co mě naprosto nadchlo - oční stíny nahoře. Jasně, mám to slovo na jazyku, ale bohužel mi vypadlo. Jsou naprosto - PERFEKTNÍ! Už se nemůžu dočkat, až si je napatlám na oči Doufám, že to něco vydrží, protože to shledávám vážně perfektní!
Edit: Už jsem si vzpomněla! Pigmentové stíny!

V říjnu nebo v listopadu jsem si potřebovala koupit nové džíny, protože jsou mi všechny velké (již i ty nové!) a potřebovala jsem akutně pásek! Ten můj vypadal jak rozžvejkaný od kravičky :-/ A tak jsem zavítala do C&A, kde jsem vychytala poslední den slev na džíny a pásky...

A největší radost jsem si udělala tím nejkrásnějším parfémem na světě! Nádherně voní, ještě líp, než jsem doufala a nemůžu ho přestat okukovat!


Doufám, že se dokopu brzy k dalšímu článku! O:)

A tenhle článek je speciálně pro Agi :P
Bis bald,
S.