Home sweet home aka Prague ♥

23. ledna 2014 v 15:22 | °Sajü° |  Sajü
Moje dovolená v Praze byla čtrnáctidenní, ale přesto neskutečně krátká. Strávila jsem celý první víkend ve společnosti ségry a mamky - kdyby to někoho zajímalo, můžete si v následujících větách přečíst, jak jsem mamku překvapila! Jak jsem se již zmínila, mamka neměla tušení, že přijedu už 14.12. a krásně nám to se ségrou vyšlo, protože jí pozval známý na koncert Petra Kotvalda. S mou ségrou jsme si zašly mezitím do restaurace na nejlepší Gnochi na světě, do La Tratorie :) Plánovaly jsme, kam se doma schovám a co jí má ségra řekne, proč je u ní doma. Nakonec můžu prozradit, že nám to poněkud nevyšlo. Plánovaly jsme, kam půjde mamka jako první a tak jsme vymyslely se ségrou, že jí řekne, že jsem na Skype, zatímco já se budu vlastně schovávat na sedačce v obýváku (mimochodem-byla jsem také překvapená, protože mamka pořídila novou sedačku, která je naprosto báječná!!!). Nevyšlo to a mamka šla, nečekaně, jako první právě do obýváku, což nikdy nedělá. Když jsem k ní vyskočila a řekla: "Ahoj mamko!" ten její výraz byl k nezaplacení. Poté jsem o půlnoci začala obvolávat všechny naše známý, kteří nechtěli věřit, že jsem se vrátila O:)

Hned druhý den jsme měli u nás na oběd Lukáše s Davidem a poté i Danu, takže to byl příjemně strávený víkend!
V pondělí dorazila Lena, se kterou jsem prokecala typicky odpoledne u kávy Starbucks a zašly jsme na dlouho slibované Running sushi, kde jsme se narvaly k prasknutí. Jedly jsme přes dvě a půl hodiny a ochutnala jsem spousty kousků. Zamilovala jsem se do krabího masa, které do teď cítím podvědomě na jazyku a nemůžu se toho zbavit. Mňam! Večer jsme si předaly Vánoční dárky - dala jsem Leňourovi kabelku, po které toužila a typicky svíčky!^^ Nebyly by to Vánoce, kdyby ode mě tradičně nedostala svíčky - což pečlivě dodržuji již tři roky. Já dostala knížečku s našima fotkama - vzpomínkovými a Dior Lipstick, kterého se nemůžu nabažit^^ Upřímně musím říct, že jsem spíše typ na červené rtěnky a nikdy by mě nejspíš nenapadlo sáhnout po téhle barvě rtěnky - přesto to odhadla perfektně a myslím, že mě ta barva neskutečně sedí! O:) Muehehe... večer jsme nakonec zakončily poslouchám Midnight Memories CD a pitím bílého vína, společně s mou mamkou! :)

Ve středu dorazila Tinka, už v osm ráno! Těšila jsem se jak malé dítě! Nemohla jsem se dočkat, až s ní budu! Došly jsme ke mě domů, kde jsme si daly snídani a poté šly na několik hodin do Starbucksu na Vánoční kafe! O:)♥ Odpoledne jsme se přemístily zpět ke mě, na oběd a hned potom na dezert a čaj k mé mamce do práce. Naprosto jsem si ten den užila a nemohla jsem uvěřit, jak rychle to uteklo. Načež jsme se domluvily na neděli, jelikož nám přišlo zatraceně málo, vidět se jen takhle. Dostala jsem DVD od One Direction a já Tince darovala CD Midnight Memories a polštářek s Niallem V neděli jsme se viděly znovu od rána do večera, zašly na Irskou kávou (já měla jakousi s vaječným likérem, nebo tak něco !), propovídaly jsme opět několik hodin, zašly jsme na oběd do KFC a já dostala jeden z nejkrásnějších dárků - polštář se Zayniem!

Ve své podstatě se moje dny doma točily okolo toho samého - vstávala jsem brzy, takže pokud jsem se těšila na dlouhé spaní, nenarušované malými Zlobry, byla jsem na omylu! :) Pendlovala jsem mezi jedněmi přáteli, k těm druhým, doma se nám otevírali dveře tak často, že jsem s klidem mohla vyhlásit den otevřených dveřích, ale přesto jsem si to nesmírně užila! Můj článek však mnohem raději zakončím kupou fotek, které jsou o něco zajímavější! ;)

Mějte se zatím krásně a užívejte si chladné lednové dny, dokud to jde :)
S.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S. S. | Web | 24. ledna 2014 v 20:42 | Reagovat

Někdo tu měl o Vánocích ještě dlouhé vlásky. :D Sice sis třeba moc neodpočinula, ale aspoň si to volno strávila s blízkými a to je dobře :) Btw: s tím překvapením pro mamku to byl výborný nápad!
x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama