Musik in 2013/14

25. ledna 2014 v 22:17 | °Sajü° |  Interpreti
Můj rok 2013 se nesl ve velké podstatě kolem hudby. Poslouchala jsem hudbu tak dlouho, že to není ani možno spočítat. V těžkých chvilkách při učení na maturitu jsem si pouštěla iPod, kdy jsem na půl hodiny jednoduše vypnula, myšlenky jsem odvedla někam jinam a nesoustředila se na školu :) Po maturitě, cestou domů, jsem si plná elánu pouštěla iPod a musela jsem se šťastně usmívat! Když jsem odjížděla z Česka do Německa, na rok jako Au-Pair, pouštěla jsem si celých devět hodin iPod v uších, probrečela jsem u toho půlku cesty. Když tu byla mamka se ségrou, pouštěla jsem si s nimi rádio a kdykoli slyším v rádiu písničky, které hrály, když tu byly ony dvě, mám husí kůži. S Tinkou mě pojí "Best song ever", který tvořil celou naší noc v Kolíně nad Rýnem. Cestou domů na Vánoce jsem poslouchala hudbu a v těch nejtěžších chvilkách tady, jsem nedělala nic jiného, než dokola hudbu přehrávala. Jak je v téhle naší generaci zvykem - hudba tvoří důležitou složku našeho života a stejně, jako mnozí z vás, neumím si ani já představit, být bez ní :) Nabíjí mě energií, uklidňuje mě, nabudí ve mě vždycky pozitivní myšlenky a to je potřeba pořád.
Když jsem přemýšlela nad článkem, zda udělat recenze jednotlivě, nebo to zahrnout do jednoho článku, rozhodla jsem se pro druhou variantu, jednoduše proto, protože proto... :)

V říjnu vyšlo Salute od Little Mix a zamilovala jsem si to CD. Poslouchala jsem ho nějakou dobu, než vyšlo CD od Union J, do kterého jsem se také ihned zamilovala a když vyšlo Midnight Memories, nedokázala jsem ho přestat poslouchat. Má v mém iTunesu téměř sté přehrání + kdybych připočítala přehrání v iPodu, asi by to bylo kolem 150 přehrání. V posledních pár dnech jsem si zamilovala CD od Eda Sheerana a i přestože je pár let staré, miluju ho, poslouchat to Každopádně, ať jsou ta CD jakkoli úžasná, musím prostě a jednoduše vyzdvihnout MM od 1D. Je to... pecka! Moje sestra, která je o sedm let starší, se do něj zamilovala natolik, že ho také nedokáže přestat poslouchat a nějaký David Guetta či Pitbull, kteří jsou více její styl, jí prostě už nebaví. To CD má grády, něco, co mě pozitivně dobíjí, vytváří mi husí kůži a možná to bude i tím, že v červnu na ně jedu do Londýna, každopádně - je to slast a doporučuju všem, aby mu dali šanci a poslechli si ho. Stejně jako by si všichni měli poslechnout i zbylé tři CD, kterým jsem propadla (jen znovu pozvedávám Midnight Memories pro jeho dokonalost od první až po poslední písničku na Deluxe Edition!!!).
Snad těmto CD dáte šanci i vy a snad vás nějaké zaujme ;)


Mějte se famfárově a já si jdu znovu pustit nějakou pěknou písničku ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S. S. | Web | 27. ledna 2014 v 20:02 | Reagovat

Nemůžu jinak, než souhlasit!!! :)
x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama