Vánoce 2o13 :))

11. ledna 2014 v 16:59 | °Sajü° |  Bilder Leben
Místo, abych napsala nějaký článek o mých Vánocích, využívám svého volného času trošku - jinak. Pro někoho by se zdálo být to, co dělám, jako ztráta času. Pro mě je to zpestření mých všedních dní ve společnosti dětí :)) Nakonec jsem se ale rozhodla, článek o mých Vánocích přeci jen udělat.

Jela jsem domů už 14.12., přestože mamka žila tři měsíce v tom, že se vrátím na Vánoce 19.12. O tom, že se vrátím o pět dní dříve, věděly jen moje kamarádky a především ségra Bála jsem se toho, jaké to bude, vrátit se domů a je zvláštní, že ve městě, kde se scházím od nepaměti s přáteli, kde jsem vyrůstala a žila 19 let, se najednou jako doma necítím. Ale o tom je další kapitola, o které se možná zmíním a možná jí ponechám pouze neuzavřenou v otaznících! :))
Má čtrnáctidenní dovolená v Praze byla poněkud - řekněme třeba... hektická? Měla jsem od prvního dne, co jsem se vrátila, až do poslední dne, kdy jsem odjížděla, nabitý program k prasknutí. Celý můj život byla jedna dlouhá, nudná čára... odjedu na rok do Německa, vrátím se po 7 měsících a můj diář byl narvaný k prasknutí. Strávila jsem příjemné dny doma s mamkou a ségrou, Danou, Lukášem a Davidem, šla jsem se bavit na travesty, spala jsem u svého kamaráda a spolužačky ze základní školy, viděla jsem se s Leňourem, se kterou jsem si to nesmírně užila a v neposlední řadě, jsem strávila dva dny s Tinkou :-* Štědrý den, na který jsem se nesmírně těšila, utekl jako voda... ani nevím, jak! Bývalo u nás zvykem, jíst v 17:00. Tyto Vánoce jsme to ale přecenily a jedly jsme už v půl páté. Přála bych všem, aby cítili to štěstí, které jsem cítila já, když jsem objímala svou mamku a ségru a říkala jim, jak je mám ráda! Po nejlepší večeři přišly samozřejmě dárky, za které jsem byla vděčná, které mě překvapily a potěšily zároveň! :)) Vůbec jsem tolik věcí nečekala, ale... pojďme si představit ty nejvtipnější, nejrozkošnější a nejmilovanější dary světa:


Ňuňuňu od Tinky a nejnádhernější polštář, speciálně vyrobený pro mě ♥
'

Lunch box 1D od Lukáše s Davidem - k tomu jsem dostala obrovskou čokoládu Toblerone! Klasika Vánoc od těch dvou ♥

Na poštu mi přišel Obchodní balík z Německa, od Jennifer a dětí ♥ Pošťačka hledala OBCHODNÍ BALÍK v normální klasické hnědé nebo bílé krabici, než přišla s naprostým smíchem, že nikdy se jí nestalo, aby někdo poslal balík v krabici se Včelkou Májou :D :D :D Kdyby vás zajímalo - dostala jsem waflovač, recepty na wafle - nejlepší, který máme my v Německu, dva balíky mini štoliček a Baumkuchen ♥Již zmíněný waflovač, kožené botky, prstýnek, nejkrásnější hodinky, sbírku Harry Potter filmů, kosmetiku, knihu 1D, DVD 1D, Famfrpál v průběhu věků, Fantastická zvířata a kde je najít, fusekle, džíny, tričky, brčko se žirafou (toužila jsem po tomhle zatočeným brčku od mých dvanácti let. Prosila jsem každý rok mamku, aby mi ho dala k narozeninám, ale pokaždé řekla: "Příští rok", a já ho dostala k Vánocům, když mi je 20. Takové dárky umí vymyslet mamka! :D), různé prášky proti kašli a rýmě, dostala jsem také v krabičce 9,25€ za to, že jsem byla nemocná a koupila si kapky v lékárně, které mi naprosto nepomohly! :D Masírátko a škrábátko na hlavu (také od mé mamky! :D) a ohřívadlo rukou do kapsy!^○^ Dále jsem dostala od Dany Lush kosmetiku na sprchování, kterou jsem zapomněla vyfotit :( A skleněný pilník Bohemia od Aleše. Od Barči s Tomášem jsem dostala červené srdíčko, které jsem si pověsila na stromeček a zapomněla jsem ho v Praze :(
Každopádně děkuju všem a děkuju za všechno!

Doufám, že Vaše Vánoce byly také takhle bohaté a měli jste Štědrého Ježuru, jako já

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 allys-cook allys-cook | Web | 11. ledna 2014 v 17:11 | Reagovat

krásné dárky =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama