Konec a začátek ;)

10. února 2014 v 22:40 | °Sajü° |  Sajü
Tenhle článek se mi nepíše ani trošku lehce. Bubli-fuk vedu od září 2007, kdy jsem se rozhodla, sdílet své myšlenky se čtenáři prostřednictvím internetu; pro mě virtuálního světa :)

Když jsem odjela před několika měsíci do Německa jako Au-Pair, myslela jsem si, že budu v klidu zvládat blogy dva. Mýlila jsem se. Ne jen, že jsem si procházela obdobím, kdy jsem neměla chuť na žádné články, do toho jsem nestíhala psát na jeden ani druhý blog! :) Je to pár týdnů, co mě vzalo znovu blogování a po dlouhém zvažování jsem se rozhodla, opustit tohle malé virtuální místo a přesunu se na jiné.
Na tomhle blogu je kus mé historie, několik let mého života ve fotografiích, v článcích v sekci deníků, zážitky a hrozně moc úsilí a práce.
Díky tomuto blogu jsem poznala spoustu úžasných lidí ne jen ve virtuálním světě, ale také v životě osobním a jsem za to neskutečně vděčná. Můj svět se posunul ale někam jinam. Už nejsem ta třináctiletá holka, která vytvořila za měsíc přes dva tisíce článků.

Pevně doufám, že se vám můj blog, který jsem začala vést kvůli Au-Pairství bude líbit stejně tak, jako se Vám líbil Bubli-fuk, který mi bude neskutečně scházet, ale zároveň se těším na "nový začátek".
Děkuju všem, kteří můj blog navštěvovali, přestože to v posledních letech bylo se články katastrofální.
Děkuju, že jsem poznala Lenu, kterou znám už tři roky a pouze jen díky mému blogu <3
Děkuju.

↓ Po 4 750 článcích se s Vámi loučím a uvidíme se u dalšího článku přímo zde ↓

www.mein-traumleben.blogspot.com

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama