Sophie Kinsella - Dokážete udržet tajemství?

2. února 2014 v 19:42 | °Sajü° |  Bücher


Anotace: Optimistické, ale smůlou pronásledované Emmě Corriganové se začíná dařit. Už skoro rok má stálé zaměstnání v podniku Panther Cola, po boku jí stojí skvělý přítel, a dokonce se před ní rýsuje naděje na pracovní postup. Všechno se ale zvrtne po schůzce s jedním nespokojeným klientem. Naprosto zničená se vrací z jednání letadlem a cestou se v hrozivé situaci během turbulencí svěří se svými nejintimnějšími pocity pohlednému muži na vedlejším sedadle. Když pak nazítří přijde do práce, ke svému zděšení zjistí, že její tajuplný společník je sám velký Jack Harper, šéf americké společnosti Panther Cola, který se vydal na týdenní návštěvu britské filiálky podniku. Toto zjištění odstartuje celou sérii chaotických, citově vyčerpávajících a komických situací, které zavádějí Emmu, její nejlepší přítelkyni - workoholičku Lissy a jejich příšernou spolubydlící Jemimu do světa bláznivých příhod, tajností a krkolomných náhod, v němž i Jack, do kterého se Emma zamiluje, má svá tajemství.


Konečně se dostávám k další recenzi na knihu od Sophie Kinselly, kterou jsem zhltla doslova bleskovou rychlostí :) Poté, co jsem měla možnost, přečíst si od ní knihu v Němčině, která se netýkala Nakupování, a recenzi jsem psala tady, vrhla jsem se na knihu další, tentokrát v češtině O:) Byla jsem nejprve skeptická, ale po prvních pár větách, kdy jsem se smála u notebooku jako šílená, jsem zhltla knihu rychle. Opravdu rychle. V poslední době mám chuť jen na takové typy romantických knih, které jsou vtipné a které mě něčím osloví, po přečtení pár řádků a to se také stalo! :)
Byla jsem nadšená od prvního okamžiku, až po ten poslední. Je faktem, že Sophie píše spíše takovým nadneseným stylem, přesto myslím, že se v jejích knihách nachází vždy ta opravdová ženskost a často jsem si říkala, že bych reagovala stejně. Rozhodně knihu doporučuju přečíst, pokud máte rádi vtipné romantické knihy a já se těším na její další knihu, kterou mám v plánu! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama