Foto des Tages

A photo of the day #8week

28. srpna 2012 v 18:45 | °Sajü°
Předposlední týdnový článek je na scéně a já se vcelku těším, až mi odlehne nějaké to břímě a nebudu muset neustále myslet na to, abych nezapomněla jeden den něco vyfotit!^^ Ono je to sice fajn, že mám za každý den prázdnin fotku, ale už mě to přestává po téměř dvou měsících bavit a neumím si představit, že bych fotila každý den v roce jednu fotku!:D Tohle mi maximálně stačilo^^ Mé chvály, jak perfektně mi to jde, a jak skutečně vyfotím každý den jednu fotku, tento týden nemohu podpořit, neboť jsem v neděli zapomněla fotku vyfotit!:D Proto jí tedy nahrazuje poslední fotka a to fotka z neděle, kdy začíná nový foto týden!^^ Ale myslím, že mě ani vám to vadit nebude. Užívejte pohled na předposlední fotkový článek a mějte krásný zbytek dne!;-)
...můj výraz při mém druhém tetování!:D
...nový a nejlepší kuskus *in love*
...6 let a 6 let stejně pitomý výrazy! :D
...Deni's B-day partyyyy ♥

A photo of the day #7week

21. srpna 2012 v 1:25 | °Sajü°
Předpředposlední fotkový článek je na scéně a já jsem pyšná, že jsem to takhle zvládla!^^ Je to asi po druhé v životě, co jsem si dala určitý cíl a splnila jsem si ho!:D Což je pro mě obdivuhodné. Já takové věci plním ztěžka a jsem za ten fotkový "deník", nebo jak jinak to nazvat, ráda. Mám zaznamenaný každý jeden den letních prázdnin (alespoň prozatím) a je to pěkné, projíždět si postupně ony fotografie a bloumat nad tím, co jsem zrovna dělala!:D Opravdu je většina fotek vždy zachycená na poslední chvilku a nedivte se, občas je vážně namáhající vzpomenout si na to, že musíte něco vyfotit!:D Do článku jsem chtěla také uveřejnit fotku z Foo Fighters - jsem ale příliš líná na to, dávat jí z mobilu do počítače a potom zde měla být fotka s věcmi, které jsem si v Berlíně koupila… no nebyla bych to já, kdybych to nesmazala!O_o Věci jsou rozházené po celém bytě a já nejsem schopná, je znovu sbírat a dávat dohromady^^ I inteligentním se tohle určitě tu a tam stane! Doufám, že fotkový článek nebude nudný ani pro tentokrát a trošku se bude líbit. Mimochodem - děkuji za všechny komentáře. Vždycky mě to potěší ;-)

A photo of the day #6week

19. srpna 2012 v 23:48 | °Sajü°
Další fotkový týden je za námi a já můžu s klidným srdcem říct, že ač jsem se obávala, zvládla jsem to!:D Fotila jsem vážně jen jednu fotku za den, když jsem si v krátkém okamžiku vzpomněla, ne jako předchozí týdny, kdy jsem fotila fotek několik a pak vždy jednu vybrala!^^ Měla jsem holt nabitý týden a myslím, že další nebude vypadat jinak!:-* Snad se bude článek líbit i tentokrát a já jdu nabíjet pomalu foťák pro další fotky!;-) Jsem na sebe pyšná, jak my to jde (s Kaylee!:D)
Mějte se krásně :-*

...samochvála smrdí, ale... ta krupička byla TAK výborná! *inlove*
...po rozbití obrazovky jsem se rozhodla, že uklízet už nebudu!!!
...nejlepší grilování pod sluncem

A photo of the day #5week

6. srpna 2012 v 20:16 | °Sajü°

A photo of the day #4week

1. srpna 2012 v 19:36 | °Sajü°
Tak se znovu hlásím s článkem plným fotech za 4 týden našich prázdnin ;-) Myslela jsem, že zešílím, jelikož se mi to v počítači před pár minutami jaksi pomíchalo a já musela přemýšlet, co je novějšího data a co staršího, každopádně jsem se k výsledku dobrala a je to všechno připravené^^ Můj týden byl rozhodně nabitý a já si ho snažila užívat. Většina fotek je bohužel jídla, poněvadž jsem vždycky měla foťák po ruce a mým oblíbeným objektem je jídlo ;-) Mám připravené již několik fotek na další uveřejnění, které nás bude čekat SNAD v neděli 5.8. a já doufám, že i tento článek se vám bude líbit, stejně jako ten předešlý. Více vyjadřování se k článku nepotřebuji. Užívejte si zbytek slunného dne, se zpívajícími ptáčky za okny a usmívejte se, protože úsměv je nejdůležitější ;-)

A photo of the day #3week

25. července 2012 v 20:11 | °Sajü°
Tak, a opět uběhl další týden, kdy jsem cvakala spoušť téměř na poslední chvíli v onom dnu!^^ Přesto si můžete všimnout, že tři fotky ze sedmi se týkají knih - v neděli 15. jsem si zakoupila knihu "Pretty Little Liars" přeloženou do ČJ a přelouskala jsem jí tuším za... 4 dny?O_o Nyní otáčím stránky dalšího, druhého dílu, což můžete vidět na poslední fotce a náramně si to užívám^^ Budu si ovšem muset počkat na to, až zakoupím díl 3, neboť na mě čeká dočtení "PS: Miluju tě" a "Jen láska je skutečná" od našeho mistra Briana!;-) Ale končím s vykecáváním se. Pomalu začínám leštit foťák na další týdnový fotky!:P


A photo of the day #2week

16. července 2012 v 15:05 | °Sajü°
Nebudu se zabývat zbytečně velkými slovy. Myslím, že fotografie mluví za vše a já jsem si druhý týden v červenci maximáklně užila ;-) ♥ Btw - jak jste si všimli, nedávám na fotky (C) jelikož bych nad tím trávila neuvěřitelně moc času a to je to poslední, na co mám náladu!^^

A photo of the day #1week

16. července 2012 v 15:00 | °Sajü°
Tak... konečně uveřejňuji první várku mých fotek!^^ Jak vám již napovídá titulek, každý týden se tu bude (tedy měl by se) ukazovat článek se sedmi fotkami, které vyfotím každý den v týdnu :-) Není to žádný úkol, ale nápad se mi neuvěřitelně líbil, a já si už na Nový rok říkala, že bych mohla fotit jednu fotku každý den, ale nějak z toho sešlo, tak proč toho nevyužít teď, o prázdninách, že? :-) Jelikož jsem na konci prvního týdne odjela pryč a vrátila jsem se 12., uveřejňuji článek s trošku větším spožděním a následovat bude článek druhý^^ Snad se vám fotky budou alespoň trošku líbit, pylně to dodržuji a nevynechávám jediný den. Zatím se rozloučím a uvidíme se u článku, který bude následovat po tomto!:-)
 
 

Reklama